понеділок, 14 січня 2008 10:22

Магнітогорський "Металург" виграв Кубок європейських чемпіонів з хокею

13 січня у Санкт-Петербурзі завершився Кубок європейських чемпіонів з хокею. Переможцем турніру став магнітогорський "Металург". У фіналі команда Валерія Постнікова обіграла чеську "Спарту" з рахунком 5:2.

Російська команда четвертий рік поспіль виграє Кубок європейських чемпіонів – раніше це робили омський "Авангард", московське "Динамо" і казанський "Ак Барс". Найціннішим гравцем турніру визнали капітана "Магнітки" Віталія Атюшова, який разом з Кайгородовим потрапив і в символічну збірну за версією журналістів.

Тепер "Магнітці" 1 жовтня 2008 року належить зіграти з однією з команд НХЛ за Кубок Вікторії.

Кубок чемпіонів востаннє пройшов у старому форматі, коли в турнірі брали участь переможці шести національних першостей Європи з найвищим рейтингом. У новому сезоні турнір проходитиме у форматі Ліги чемпіонів за участю дванадцяти команд, повідомляє Лента.ru.

Зараз ви читаєте новину «Магнітогорський "Металург" виграв Кубок європейських чемпіонів з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua