середа, 01 серпня 2018 12:17

Лунін дебютував за "Реал"

В першом матчі за "Реал" Андрій не пропустив. Фото: XSPORT.ua

Український молодий воротар Андрій Лунін провів перший матч у футболці мадридського "Реала".

"Андрій Лунін дебютував у складі мадридського "Реала" у матчі Міжнародного кубка чемпіонів проти "Манчестер Юнайтед", де його команда поступилася з рахунком 1:2. Український воротар розпочав зустріч на лаві запасних, а в перерві вийшов на поле замість Кіко Касільї.

19-річний голкіпер провів у воротах "Реала" весь другий тайм і не пропустив. Після першої половини зустрічі "вершкові" програвали і більшість часу діяли в атаці. Луніну майже не доводилося вступати в гру – суперник не завдав жодного удару по його воротах", - повідомляє "Футбол24".

Наступний матч "Реал" проведе 5 серпня. Суперником буде туринський "Ювентус".

Зараз ви читаєте новину «Лунін дебютував за "Реал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua