четвер, 09 травня 2019 00:23

Лукас Моура витягнув "Тоттенгем" у фінал

Лукас Моура забив три м'ячі "Аяксу"

Лондонський "Тоттенгем" здолав в Амстердамі "Аякс" – 3:2 і вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

Першу половину гри "Аякс" розпочав дуже активно. Вже на 5 хвилині відзначився капітан команди Матейс Де Лігт. Він знову забив головою після розіграшу кутового.

"Тоттенгем" спробував перехопити ініціативу. Гості провели кілька небезпечних атак, одну із яких завершив ударом в штангу Сон Хи Мін.

Ближче до середини тайму господарі вирівняли гру й почали проводити небезпечні атаки. В одній із них Душан Тадіч не влучив у дальній кут. Але в наступній спробі серб віддав пас на Зієша й марокканець сильно й точно пробив лівою ногою в дальній кут – 2:0.

У другому таймі лондонці пішли на штурм. Лукас Моура після класичної контратаки скоротив відставання в рахунку – 2:1.

Ще за кілька хвилин повторився сценарій матчу в Ліверпулі, коли одній із команд вдалося забити два м'ячі за три хвилини. Знову Моура скористався неузгодженістю воротаря "Аякса" і захисників і відзначився вдруге – 2:2.

У час, що залишився, команди обмінялися пострілами в штангу й перекладину. Коли ж ішла остання додана арбітром хвилина, Луас Моура зробив хет-трик. Він на мить випередив захисників господарів і забив третій мяч – 2:3.

Голи:
1:0 - 5 де Лігт, 2:0 - 35 Зіеш, 2:1 - 55 Лукас Моура, 2:2 - 59 Лукас Моура, 2:3 - 90 Лукас Моура.

Аякс - Онана, Блінд, де Лігт, Тальяфіко, Мазрауі, Шене (Велтман, 60), де Йонг, ван де Бек (Магальян, 90), Зіеш, Тадич, Дольберг (Дейлі Сінкгравен, 67).

Тоттенхем - Льоріс, Алдервейрелд, Роуз (Девіс, 82), Тріпп'єр (Ламела, 81), Вертонген, Аллі, Ваньяма (Льоренте, 46), Лукас Моура, Сіссоко, Еріксен, Сон Хин Мін.
попередження:

Сіссоко (16), Дольберг (50), Роуз (76), Зіеш (77), Онана (90).

У фіналі "Тоттенгем" зустрінеться з "Ліверпулем"

Зараз ви читаєте новину «Лукас Моура витягнув "Тоттенгем" у фінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua