четвер, 23 листопада 2017 12:33

Найкращий воротар Росії перервав свою рекордну "чорну" серію в Лізі чемпіонів

Голкіпер ЦСКА Ігор Акінфєєв перервав антирекорд Ліги чемпіонів

У середу, 22 листопада, відбулися вісім матчів у рамках 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

За підсумками ігрового дня путівки в плей-оф турніру здобули "Челсі" і "Барселона".

Центральний поєдинок дня "Ювентус" - "Барселона" не виправдав очікування з точки зору видовищності. Команди зіграли внічию - 0:0. Але каталонський клуб забезпечив собі перше місце в групі.

Воротар московського ЦСКА Ігор Акінфєєв перервав рекордну серію з 43 матчів в основному раунді Ліги чемпіонів з пропущеними голами. "Чорна" серія російського голкіпера виявилася безпрецедентною для найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Попередній рекорд належав колишньому голкіперу нідерландського ПСВ Роналду Ватерресу, який пропускав в 16 матчах Ліги чемпіонів поспіль. Це "досягнення" Акінфєєв перевершив ще чотири роки тому і з того часу ніяк не міг перервати свою серію з пропущеними м'ячами. Серія Акінфєєва враховує тільки матчі в груповій стадії і плей-оф.

ЦСКА у себе вдома обіграв португальську "Бенфіку" в 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів - 2:0. Серія Акінфєєва перервалася на показнику 43 матчі.

Попередній "сухий" матч Акінфєєва у групі Ліги чемпіонів відбувся більше 10 років тому в матчі з "Арсеналом" - 1 листопада 2006 року.

"Парі Сен-Жермен" встановив новий рекорд результативності на груповому етапі Ліги чемпіонів за тур до його закінчення.

У перших п'яти матчах французи розтрощили "Селтік" (5:0 на виїзді, 7:1 вдома), "Баварію" (3:0 вдома) і "Андерлехт" (4:0 на виїзді, 5:0 вдома). Підопічні Унаї Емері в сумі записали на свій рахунок 24 забитих голи, що є новим рекордом групового етапу турніру.

Заключний матч стадії парижани проведуть 5 грудня на виїзді проти "Баварії", хоча вже зараз команда гарантувала собі путівку в плей-оф.

До цього найкращий результат належав дортмундській "Боруссії" - 21 точний удар в сезоні 2016/17.

Нападаючий мадридського "Атлетико" Антуан Грізманн забив ефектний м'яч у ворота італійської "Роми" в матчі Ліги чемпіонів.

Грізманн відзначився на 69-й хвилині ударом боковими ножицями з лінії воротарського. Його гол став першим в матчі. "Атлетико" здобув перемогу з рахунком 2:0. На 85-й хвилині другий м'яч забив співвітчизник Грізманна, француз Кевін Гамейро.

Для того, щоб вийти в плей-оф команді Дієго Сімеоне треба в заключному матчі обіграти "Челсі" на виїзді, а "Рома" повинна вдома поступитися "Карабаху".

Результати матчів

Група A

ЦСКА - "Бенфіка" - 2:0

Голи: Щенніков, 13, Жардел, 56 (автогол)

"Базель" - "Манчестер Юнайтед" - 1:0

Гол: Ланг, 89

Група B

"Андерлехт" - Баварія 1:2

Голи: Ханні, 63 - Левандовскі, 51, Толіссо, 77

ПСЖ - "Селтік" - 7:1

Голи: Неймар, 9, 22, Кавані, 28, 79, Мбаппе, 35, Верратті, 75, Алвес, 80 - Дембеле, 1

Група C

"Карабах" - "Челсі" - 0:4

Голи: Азар, 21 (з пенальті), Вілліан, 36, 85, Фабрегас, 73 (з пенальті)

"Атлетико" - "Рома" - 2:0

Гол: Грізманн, 69, Гамейро, 85

Група D

"Ювентус" - "Барселона" - 0:0

"Спортинг" - "Олімпіакос" - 3:1

Голи: Дост, 40, 66, Сезар, 43 - Оджіджа-Офое, 86

У вівторок "Шахтар" програв "Наполі" на виїзді з рахунком - 0:3.

Після 5-го туру у групі "Манчестер Сіті" має 15 очок, "Шахтар" - 9, "Наполі" - 6, "Феєноорд" — 0.

Матч "Шахтар" - "Манчестер Сіті" пройде 6 грудня в Харкові. Початок о 21:45, текстовий онлайн - Gazeta.ua. Прямий ефір на каналі "Україна".

Зараз ви читаєте новину «Найкращий воротар Росії перервав свою рекордну "чорну" серію в Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua