Лобановський увійшов в десятку найкращих тренерів Європи

Валерій Лобановський пішов із життя у 2002 році. Фото: ФК "Динамо"

Колишній тренер київського "Динамо" Валерій Лобановський черговий раз отримав визнання.

Журнал FourFourTwo опублікував рейтинг ста кращих тренерів в історії футболу

Найкращим став колишній наставник "Ман Юнайтед" Алекс Фергюсон. Друге місце зайняв екстренер збірної Нідерландів Рінус Міхел, третьє - Йохан Кройф, який тренував "Аякс" та "Барселону".

У топ-10 також увійшли: Білл Шенклі, Пеп Гвардіола, Арріго Саккі, Метт Басбі, Еленіо Еррера, Ернст Хаппель, Валерій Лобановський.

Валерій Лобановський очолював київське "Динамо" 22 роки із перервами. Тренував "Дніпро", збірну СРСР, збірну України та працював на Близькому сході Двічі вигравав Кубок Кубків та одного разу Суперкубок Європи. 8 разів чемпіонат СРСР та 5 разів чемпіонат України. Фіналіст Євро-1988 із збірною СРСР.

Зараз ви читаєте новину «Лобановський увійшов в десятку найкращих тренерів Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua