субота, 01 квітня 2017 16:58

"Ліверпуль" виграв дербі завдяки красивим голам
12

«Ліверпуль» переміг у мерсисайдському дербі завдяки голам Мане, Коутіньйо та Орігі

В рамках 30-го туру англійської прем'єр-ліги на стадіоні "Енфілд" відбулося відоме мерсисайдське дербі. "Ліверпуль" на своєму полі переміг "Евертон" з рахунком 3:1.

На 8-й хвилині Садіо Мане вивів червоних вперед, а 20 хвилин потому "іриски" рахунок зрівняли - відзначився Меттью Пеннінгтон. Однак такий рахунок протримався на табло недовго. На 31-й хвилині голом відзначився Філіпа Коутіньйо. Остаточний результат на користь команди Юргена Клоппа на 60-й хвилині встановив Дівок Орігі.

Юрген Клопп став першим тренером в історії "Ліверпуля", який виграв свої три перших мерсисайдських дербі в АПЛ.

Завдяки перемозі "Ліверпуль" (59 очок) на два бали обійшов "Манчестер Сіті" і наздогнав за кількістю очок "Тоттенхем Хотспур", який йде на третьому місці. При цьому у "городян" і "шпор" зіграно на два матчі менше.

"Евертон" (50) в таблиці англійського чемпіонату розташовується на сьомому місці.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" виграв дербі завдяки красивим голам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua