понеділок, 11 листопада 2019 09:56

"Ліверпуль" переміг "Ман Сіті" в головному матчі АПЛ

Команда Клоппа відірвалася від найближчого переслідувача на 8 очок. Фото: рейтер

У центральному матчі 12 туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" на своєму полі впевнено переграли "Манчестер Сіті" 3: 1, повідомляє "Спортарена"

Команда Юргена Клоппа відкрила рахунок на початку першого тайму після класного удару від Фабіньо. Ще через кілька хвилин, Мохамед Салах забив другий гол "червоних" в цьому матчі.

А вже після перерви довів рахунок до розгромного сади Мане, Який відгукнувся на передачу Джордана Хендерсона з флангу. "Сіті" зумів відповісти лише голом Бернарду Сілви, Який відзначився на 78-й хвилині

"Ліверпуль" зміцнила своє лідерство в турнірній таблиці АПЛ. В активі команди вже 34 очка. "Манчестер Сіті" опустився на четверте місце, в "містян" 25 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" переміг "Ман Сіті" в головному матчі АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua