пʼятниця, 08 березня 2013 01:10

Ліга Європи. "Тоттенхем" розгромив "Інтер", "Челсі" невдало з'їздив у Бухарест: результати перших матчів 1/8 фіналу

7 березня відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

Три "сухих" м'ячі забив лондонський "Тоттенхем" міланському "Інтеру". Вже на шостій хвилині Бейл відкрив рахунок, а в другому таймі асистував Вертонгену, довівши справу до розгрому.

Мало ймовірно, що підопічним Страмаччоні вдасться відіграти таку фору на "Джузеппе Меацца", та, схоже, що міланцям важливіше зосередитися на завоюванні путівки в Лігу чемпіонів на наступний сезон, а там справи поки неважливі.

Італійський "Лаціо" також зробив величезний крок до чвертьфіналу Ліги Європи після того, як в Штутгарті забив два м'ячі. Так лаціале реабілітувалися за розгромну поразку від "Мілана" (0:3) в серії А.

"Шваби" надали слабкий опір італійцям, так що рахунок міг бути і більш суттєвим. На 21-й хвилині Бруну Перейрінья завадив захиснику "Штутгарта" Артуру Боке вибити м'яч зі свого штрафного і той дістався Едерсону, який з розвороту вразив ворота Ульріха. А переможець цього протистояння, скоріш за все, визначився на 56-й хвилині після соло нігерійця Оназі, який відібрав м'яч у центрі поля, добіг до чужого штрафного, обіграв опікуна один в один і забив - 2:0.

"Челсі" хоча і виглядав в Бухаресті краще, ніж "Стяуа", але повертається на щиті. Румуни завдяки реалізованому пенальті Рауля Русескі на 34-й хвилині здобули мінімальну перемогу. Єдиної помилки у лондонців припустився Райан Бертранд, який надто завзято рукою заважав суперникові забити м'яч. Втім, російський арбітр Сергій Карасьов цілком міг показати захисникові "Челсі" і червону картку, але обмежився попередженням.

Додамо, що "Челсі" грав практично найсильнішим складом, за винятком Хуана Мати, який вийшов на заміну на 64-й хвилині.

Сенсація попереднього раунду "Вікторія Пльзень", яка розгромила "Наполі" - 5:0, на своєму полі "здулася" "Фенербахче". Єдиний гол на 81-й хвилині забив камерунець П'єр Вебо.

Казанський "Рубін" знову "засушив" виїзну гру з "Леванте", добившись оптимістичної нічиї у Валенсії - 0:0. Обидві команди в середині другого тайму залишилися в меншості після необдумано різких підкатів проти суперника. Ансалді отримав другу жовту, а Мічел Ерреро - пряму червону, коли мало не відірвав ноги Караденізу.

2012-13. Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перші матчі

"Анжі" - "Ньюкасл" 0:0 (0:0)

Попередження: - Айдара, 34

"Вікторія" - "Фенербахче" 0:1 (0:0)

Голи: Вебо, 81 (0:1)

"Штутгарт" - "Лаціо" 0:2 (0:1)

Голи: Едерсон, 21 (0:1); Оназі, 56 (0:2)

"Стяуа" - "Челсі" 1:0 (1:0)

Голи: Русеску, 34 (пенальті) (1:0)

"Бенфіка" - "Бордо" 1:0 (1:0)

Голи: Карассо, 21 (автогол) (1:0)

"Тоттенхем" - "Інтер" 3:0 (2:0)

Голи: Бейл, 6 (1:0); Сігурдссон, 18 (2:0); Вертонген, 53 (3:0)

"Леванте" - "Рубін" 0:0 (0:0)

Вилучення: Мічел Ерреро, 54 - Ансалді, 52 (друге попередження)

"Базель" - "Зеніт" 2:0 (0:0)

Голи: Марсело Діас, 83 (1:0); Фрай, 94 (пенальті) (2:0)

Вилучення: - Нету, 93

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Тоттенхем" розгромив "Інтер", "Челсі" невдало з'їздив у Бухарест: результати перших матчів 1/8 фіналу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua