четвер, 07 листопада 2013 22:14

Ліга Європи. "Дніпро" обіграв "Пасуш", "Чорноморець" везе нічию з Болгарії

У Дніпропетровську на стадіоні "Дніпро Арена" завершився матч 4 - го туру групового етапу Ліги Європи між місцевим " Дніпром" і португальським " Пасуш де Феррейра " . Господарі здобули перемогу з рахунком 2:0. Голи на рахунку Матеуса та Євгена Коноплянки.

В іншому матчі цієї групи румунський " Пандурій " поступився " Фіорентині" . На 32 -й хвилині зустрічі господарів вивів вперед Ерік , але " фіалки " відігралися наприкінці зустрічі завдяки голу Рідера . А на другій компенсованій хвилині гол провів Борха Валеро.

Після цього туру "Дніпро " набрав 9 очок і відстає від " Фіорентини" на три пункти. " Пандурій " і " Пасуш " мають по одному очку.

Ще один представник України - одеський "Чорноморець" - зіграв внічию 1:1 на виїзді проти болгарського " Лудогорця". Гол у складі господарів провів Жуніньо Кішада , а у моряків " відзначився Олексій Гай.

В іншому матчі групи ПСВ в домашніх стінах виграв у загребського "Динамо " з рахунком 2:0. Голи провели Адам Махер та Ола Тойвонен .

"Лудогорець" як і раніше лідирує в групі , маючи в активі 10 очок. Другим йде ПСВ з показником в сім пунктів. "Чорноморець" з чотирма балами третій , а замикає четвірку загребське "Динамо".

Ліга Європи

4-й тур

Дніпро Дп (Дніпропетровськ , Україна ) - Пасуш де Феррейра ( Пасуш де Феррейра , Португалія ) - 2:0

Голи: Матеус , 44 ( 1:0); Коноплянка , 66 ( 2:0) .

Попередження: Канкава , 90 +1 ; Мазух , 90 +2 - Рібейру , 52; Іробісо , 90 +2 .

Пандурій ( Тиргу- Жіу , Румунія ) - Фіорентіна ( Флоренція , Італія ) - 1:2

Голи: Ерік , 32 ( 1:0); Рідер , 86 ( 1:1) ; Валеро , 90 +2 (1:2).

Попередження: Еріко , 23; Момчіловіч , 55; Антон , 79; Мінготе , 89 - Гонсало Родрігес , 69; Валеро , 79.

Лудогорець ( Разград , Болгарія ) - Чорноморець Од (Одеса , Україна ) - 1:1

Голи: Кішада , 47 ( 1:0); Гай , 64 ( 1:1).

Попередження: немає - Джа Джеджу , 90 +3 .

ПСВ Ейндховен (Ейндховен , Нідерланди ) - Динамо З (Загреб , Хорватія ) - 2:0

Голи: Махер , 29 ( 1:0); Тойвонен , 57 ( 2:0) .

Попередження: немає - Антоліч , 60 ; Піваріч , 70.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Дніпро" обіграв "Пасуш", "Чорноморець" везе нічию з Болгарії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua