четвер, 14 травня 2015 21:00

Ліга Європи. "Дніпро" - "Наполі" - 1:0

Доброго вечора, футбольна Україно! Сьогодні – головний єврокубковий матч сезону. Дніпропетровський "Дніпро" спробує видряпати в "Наполі" путівку до фіналу Ліги Європи і змусити Рафаеля Бенітеса таки остаточно заблукати на шляху до Варшави. Початок київської зустрічі о 22:05, сайт Gazeta.ua проведе текстову онлайн-трансляцію гри.

Мирон Маркевич ще перед грою в Неаполі без зайвої дипломатії відзначав, що "Наполі" - беззаперечний фаворит у цій парі, даже оцінював шанси команд 60 на 40 на користь італійців. Навряд чи наставник "Дніпра" суттєво змінив свою думку навіть після результативної нічиї на "Сан-Паоло". Адже будемо відвертими: нам дуже пощастило. Особливо з норвезьким лікарем швидкої допомоги, який за сумісництвом був арбітром і зарахував взяття воріт після голу Євгена Селезньова з офсайду. Моментів у "Наполі", особливо в другому таймі було чимало.

Але наставник "Дніпра" впевнений, що сьогодні буде зовсім інша гра. І можна в цьому не сумніватися: ситуація має змусити дніпрян викинути з підсвідомості думки про недільну зустріч із "Динамо" в чемпіонаті України і зосередитися виключно на синиці в руках у вигляді півфіналу Ліги Європи. Тим більше, на очах у переповненого "Олімпійського": квитки на матч були розкуплені, фактично, миттєво. Додамо, що паралельно проходитиме ще одна гра – "Фіорентини" з "Севільєю". Але після 3:0 на користь іспанців у першій грі якось не дуже віриться, що в цьому дуеті залишилася хоч якась інтрига.

Щодо арбітражу, виведе команди на поле бригада арбітрів на чолі з Милорадом Мажичем.

Склади команд:

"Дніпро" (1-4-2-3-1): Бойко - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Лео Матос – Канкава, Федорчук – Лучкевич, Ротань, Коноплянка – Селезньов

Запасні: Лаштука, Влад, Безус, Гама, Шахов, Матеус, Калініч

"Наполі" (1-4-2-3-1): Андухар - Маджо, Брітос, Альбіоль, Гулам - Інлер, Лопес - Інсіньє, Габбьядіні, Кальєхон - Ігуаїн

Запасні: Кабрал, Енріке, Кулібалі, Гаргано, Жоржиньйо, Мертенс, Гамшик

У Києві майже півдня йде злива, будемо сподіватися, що вона стане для нас щасливою. Хоча важко буде на такому полі

Стадіон ще не заповнено, але не сумніваємося, що це - справа лічених хвилин, адже всі квитки на гру продані

Команди виходять на поле під шалені овації трибун. Які, насамперед, стосуються "Дніпра"

Як завжди, гімн Ліги Європи

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! "Дніпро" розвів з центру поля!

"Дніпро! Дніпро!" - скандує стадіон. Атмосфера просто шалена

4- Ротань пробиває штрафний метрів з 16-ти - кіпер гостей на місці

7- Дещо небезпечно фолить Коноплянка, але арбітр обмежився усним попередженням

8- Бойко! Провалився центр захисту "Дніпра" і Денис просто врятував свою команду після виходу сам на сам Ігуаїна

12- Коноплянка навісив зліва у штрафний, але Андухар опинився на місці

"Слава Україні! Героям слава!" та "Хто не скаче..." один за одним відпрацював стадіон

"Майбутнє України тільки в тверезому та здоровому суспільстві, почни з себе" - такий банер розгорнуто на одній з трибун

21- Кальєхон пробив після свистка про офсайд, арбітр не наважився показати "гірчичник"

А злива все не вщухає, при цьому слід відзначити, що "Наполі" таки пристосувався до таких умов і дещо перехопив ініціативу

23-Жовтка картка Лео Матосу

27- Жовту картку отримав Габбьядіні за фол проти Федорчука

29- Знову Бойко рятує! На цей раз - після удару головою Інсіньє

34-Небезпечно! Селезньов ледь не відкрив рахунок дальнім пострілом після обрізки когось з гравців "Наполі", але голкіпер зумів перевести м'яч на кутовий

40- Канкава пробив прямо в руки голкіперу після навісу зі стандарту Коноплянки

41- Селезньов отримав пошкодження, лежить на полі, але італійці не вибивають м'яча, стадіон гудить і тільки після цього арбітр зупиняє гру

Дві хвилини від арбітра

ПЕРЕРВА!

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

У матчі "Фіорентина"-"Севілья" після першого тайму 2:0 на користь іспанців. Отже, з одним фіналістом усе остаточно ясно

49- Момент! Селезньов зліва виходив майже сам на сам, але пробити не наважився, віддав у центр штрафного на Лучкевича - м'яч після удару останнього пройшов поруч із дальньою стійкою

Активний "Дніпро" з перших хвилин другого тайму, головне - не захопитися атаками

55- Селезньов! Євген зліва вірвався в штрафний, але зі зручної позиції пробив у руки голкіперу

56-Замена в "Наполи": Гамшик выходит вместо Габбьядини

58-ГООООООООООООЛ! Євген Селезньов! Тезка Коноплянка поборовся на своєму фланзі і навісив у штрафний на Селезньова, який у боротьбі головою перекинув м'яча через голкіпера

Димова завіса над "Олімпійським", але вона не критична. Фани, на щастя, поки що розумно святкують гол

62- Заміна в "Наполі": Мертенс замість Інсіньо

65- Заміна в "Дніпра": замість Лучкевича на поле виходить Матеус

69- Небезпечно! Мертенс пробив здалеку -м'яч на наше щастя пролетів поруч зі стійкою

70- Жовта картка Селезньову за небезпечну гру

74- Лопес пробив здалеку - Бойко на місці

75- Оплесками і стоячи стадіон проводжає Євгена Селезньова, замість якого виходить на поле Нікола Калініч

Перед цим жовтку картку отримав Канкава

78- Небезпечно! Ігуаїн гостро навісив у воротарський і Дуглас неймовірними зусиллями таки виніс м'яча в поле

80- Заміна в "Наполі": Енріке замість Лопеса

81- Гулам отримує жовтку картку

85- Бруно Гама виходить замість Коноплянки.

89- Небезпечно! Дальнім пострілом завершував Матеус атаку, яку розпочав Калініч, але кіпер перевів на кутовий

П'ять додаткових хвилин відділяє "Дніпро" від фіналу

Стадіон просто шаленіє, крім того. співає гімн України

90+3- Поперечина рятує гостей після удару Матеуса!

Бойко жовта за затримку часу

ВСЕ! "Дніпро" в фіналі. Не вірю своїм очам! Фани повибігали на поле, неможливо описати, що робиться зараз на "Олімпійському". Стюарди - просто статисти

Спецназ на всяк випадок оточив фан-сектор "Наполі"

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Дніпро" - "Наполі" - 1:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua