четвер, 19 березня 2015 19:40

Ліга Європи. "Динамо" - "Евертон" - 5:2

fcdynamo.kiev.ua

Друзі, Вас вітає "Олімпійський"! Зовсім скоро свисток німецького арбітра Деніза Айтекіна сигналізує про старт матчу-відповіді між київським "Динамо" та англійським "Евертоном". У Ліверпулі кияни поступилися "ірискам" - 1:2.

Киян сьогодні підтримає зірковий десант вболівальників. На грі буде присутній володар Золотого м'яча і новоспечений володар PRO-диплома УЄФА Андрій Шевченко та мер Києва Віталій Кличко.

Тепер давайте познайомимося з головними дійовими особами матчу.

Ліга Європи

1/8 фіналу

Матч-відповідь

"Динамо" - "Евертон" - 5:2

Динамо Київ: Шовковський, Сілва, Хачеріді, Антунеш, Драгович, Сидорчук, Рибалка, Гусєв, Велозу, Ярмоленко, Теодорчик

Запасні: Рибка, Бурда, Гармаш, Буяльський, Калитвинцев, Кравець, Мбокані.

Евертон: Ховард, Коулмен, Бейнс, Алькарас, Ягелка, Маккарті, Баррі, Атсу, Барклі, Лукаку, Нейсміт

Запасні: Роблес, Бешич, Стоунз, Гарбатт, Осман, Гібсон, Коне.

Відразу про те, що хвилювало багатьох перед грою. Газон не у кращому стані.І це же м'яко кажучи. Зате на трибунах дуже мало вільних місць. Поки ще не 70 тисяч, але в нас українців є така звичка приходити на матч після його початку. Відразу відзначимо, що скандальний 21 сектор порожній. А також шостий, який межує з гостьовим.

Прозвучав гімн Ліги Європи. Друзі, це було прекрасно. І дуже емоційно. Шкода лише, що такі аншлаги трапляються на "Олімпійському" вкрай рідко.

Перший тайм!

1 З центра поля розпочали гості. А тим часом трибуни самі заспівали гімн України. І як заспівали! Такі моменти беруть за серце.

2 Диктор оголосив, що серед віп-гостей на "Олімпійському" присутні військовослужбовці, які проходять лікування у військовому госпіталі та президент України Петро Порошенко (так, диктор оголосив саме у такому порядку).

3 І ще кілька слів про фанатів, особливо про фан-сектор. Молодці! З такою підтримкою "Динамо" зобов'язане перемагати. Англійські фанати намагаються заявити про себе, але їм дуже важко переспівати "Олімпійський".

4 У перші хвилини кияни створили вже два гольові моменти, але удари Гусєва та Антунеша пройшли повз ворота.

15 Фанати освистують гравців "Евертона", які кілька останніх хвилин контролюють м'яч. Хороші швидкості демонструють команди. Зараз йде боротьба за центр поля.

18 "Слава Україні - Героям Слава"! Так гучно на "Олімпійському" ці гасла,здається, ще не звучали.

21 ГОООООООООООООООЛ! Ярмоленко відкриває рахунок у матчі. Андрій прибрав суперника і пробив точно у дальню дев'ятку. Чудовий гол і щасливий "Олімпійський".

25 Тім Ховард завадив Ярмоленку оформити дубль

28 ГОЛ! Це Ромелу Лукаку. Так, це той самий габаритний хлопець про якого всі так багато говорили перед матчем. Форвард точно пробив у верхній лівий кут з 23-х метрів.

34 ГОООООООООООЛ! Лукаш Теодорчик виводить "Динамо" вперед. Поляк просто розстріляв Ховарда після скидки від Ярмоленка на лінію воротарського майданчика. До речі, Лукаш прибіг святкувати до Реброва і ледь не вискочив на свого коуча.

36 ГООООООООООООЛ! Велозу!!! Що за неймовірний матч! Мігель скористався помилкою Ягелки і пробив точно під перекладину з лінії штрафного майданчика.

42 Киянам все мало. Команда Реброва продовжує атакувати. Вони повністю виграли в "Евертона" центр поля. Тим часом фан-сектор майже у повному складі став по торсу.

45 Айтекін, якого ми взагалі не згадували протягом першого тайму, компенсував чотири хвилини.

45+4 Вболівальники оплесками проводжають "Динамо" у роздягальню. 3:1 - це чудово і повністю влаштовує киян, але розслаблятися ще рано. Попереду ще цілих 45 хвилин. І без бою "Евертон" не здасться.

ПЕРЕРВА

Другий тайм

46 Спокійний початок другого тайму. Англійці програють верхову боротьбу "Динамо", тому намагаються грати низом. Хачеріді грамотно поставив корпус у боротьбі з Лукаку.

52 Гра перейшла на половину поля киян. Антунеш, який отримав виклик у збірну Португалії, сьогодні виступає синонімом поняття надійний захисник.

55 ГОООООООООООООООЛ! Олег Гусєв доводить рахунок до красивої комбінації 4:1. Життя не готувало Тіма Ховарда до такого.

57 Свою порцію оплесків отримав Шовковський. Ну правда, класний сейв.

61 Весь "Олімпійський" співає народний хіт про президента РФ.

63 Перша заміна в "Динамо". Буяльський продовжить гру замість Сидорчука.

64 Роберто Мартінес знімає Атсу і випускає Османа

65 А ще наставник "Евертона" міняє Нейсміта на Коне

70 Тім Ховард тягне удар Теодорчика

71 Гусєв при подачі кутового звертається до трибун красномовним жестом, мовляв підтримайте нас.

72 І знову Тім Ховард виручає "Евертон". Голкіпер виграє дуель в Ярмоленка.

75 Кравець виходять на поле замість Теодорчика

76 ГООООООООООООЛ! Антунеш забиває гол-красень з 30-тти метрів у дальню дев'ятку

78 Бешич міняє Маккарті

79 "Олімпійський" скандує "Молодці!"

82 ГОЛ! Ягелка скорочує відставання. Капітан забив після подачі кутового з правого флангу.

86 "Олімпійський" співає гімн України.

90 Гусєв поступається місцем на полі Калитвинцеву.

90+3 Це перемога "Динамо" - 5:2! Вітаємо команду і вболівальників з фантастичним поєдинком.

Цей матч ввійде в історію! Завтра "Динамо" дізнається свого наступного суперника у Лізі Європи. До речі, фінал турніру відбудеться у сусідній Польщі, на стадіоні у Варшаві.

А тепер тримаємо кулаки за "Дніпро", який сьогодні зіграє з "Аяксом".

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Динамо" - "Евертон" - 5:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua