четвер, 19 березня 2015 21:10

Ліга Європи. "Аякс" - "Дніпро" - 2:1

Вітаємо вас, дорогі любителі футболу! Наш вечір продовжується і зовсім скоро у вирішальній битві за путівку у чвертьфінал Ліги Європи зійдуться "Аякс" та дніпропетровський "Дніпро". Початок зустрічі о 22:05. У столиці Нідерландів зараз працює кореспондент Gazeta.ua, і ми маємо змогу провести текстову трансляцію зустрічі прямо з "Амстердам Арени". Нагадаємо, перша гра на "Олімпійскому" в Києві завершилася з рахунком 1:0 на користь команди Мирона Маркевича.

Сам тренер після матчу як ніколи переконливо попросив журналістів не наводити на нього тугу з приводу того, що не зможуть сьогодні зіграти через перебір жовтих карток Роман Зозуля, Артем Федецький та Руслан Ротань. Мовляв, є ще друга гра, де буде все вирішуватися.

Сподіваємося, що футболісти теж почули свого тренера і зіграють так, щоб йому було набагато легше. Адже через проблеми зі здоров'ям Мирон Богданович не зміг полетіти з командою до Амстердаму. І, як помітив перед матчем лідер "Дніпра" Євген Коноплянка, перемога буде кращим засобом позитивно вплинути на здоров'я наставника.

Відзначимо, що "Дніпру" доведеться витримати колосальний прес трибун "Амстердам Арени": всі квитки на гру продані, отже рівень підтримки господарів коментарів не потребує.

Виведе команди на поле бригада арбітрів на чолі з білорусом Олексієм Кулбаковим.

Склади команд:

Аякс: Сіллессен - ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен - Базур, Клаассен, Сінкгравен - Ель Газі, Милик, Кішна

Запасні: Бур, Рідевалд, Мойсандер, ван дер Хоорн, Сереро, Шене, Сігторссон

Дніпро: Бойко - Матос, Дуглас, Чеберячко, Ежідіо - Лучкевич, Канкава, Федорчук, Коноплянка - Безус - Калініч

Запасні: Лаштувка, Сваток, Мигунов, Близниченко, Шахов, Гама, Селезньов

Шановні друзі, просимо вибачення за запізнення із початком трансляції, від технічних проблем не застраховані навіть у Європі. "Аякс" із "Дніпром" розпочали свою зустріч, підтримка господарів просто шалена, описати словами її важко. Щодо складу, то в дніпрян на правому фланзі оборони розмістився Лео Матос, в опорній зоні – фактично тріо Федорчук-Канкава-Безус, на выстрі атаки - Калініч

15- Вже на 7-й хвилині Бойку довлося вступити в гру, коли Ель Газі пробив під саму поперечину, а хвилину тому теж саме робив Сілленсен після пострілу Калініча

Дуже активним був стадіон перед початком гри, дружньо співаючі пісні на честь улюбленої команди. Поки що найактивнішим виглядає фан-сектор. Решта глядачів - ніби в філармонії, деякі пускають з трибун папірцеві літаки

21- Лео Матос отримує "гірчичник" за небезпечний підкат

Франк де Бур спокійно керує своєю командою з місця, натомість Олександр Іванов не залишає кромку границі технічної зони - його хвилювання є цілком зрозумілим

30-Небезпечно пробивав Калініч у дальній кут воріт - Сіллессен тягне цей м'яч

32- Тепер Дуглас намагався пробити без перешкод з району 11-метрової - несильно, в руки голкіперу

Фан-сектор потроху заводіть стадіон, а де Бур кілька разів підійшов до кромки поля. Звичайно, такий сценарій гри ні місцеву публіку, ні тренера не влаштовує

37- Небезпечно! Схоже, гравці "Аякса" почули тренера і трибуни. Стрімка контратака завершилася прострілом із правого флангу на Кішну, але останній на наше щастя не дотягнувся до м'яча

43- Мілик після навісу зліва виграв другий поверх в Дугласа і небезпечно пробив головою - поруч зі стійкою

ПЕРЕРВА!

Команди вже на полі, за мить розпочнеться другий тайм

ПОЇХАЛИ!

48- Стрімко вірвався в штрафний Коноплянка, прострілив майже з лицьової лінії у центр, але нікого з партнерів там не було

Стадіон продовжує співати, іноді перериваючись на свист, коли з м'ячем опиняється Коноплянка

52- Федорчук немов на амбразуру кинувся і заблокував спробу дальнього удару Базура

55- Лео Матос отримав нокдаун м'ячем, стадіон засвистів, але гравець "Аякса" підійшов і допоміг нашому гравцеві піднятися

Чимало вболівальників приїхали на гру своїм ходом, але змушені тишком уболівати за "Дніпро". Синьо-жовті прапорці тримають під рукавами курток

61-ГОЛ! "Амстердам" вийшов уперед! Перед самим штрафним обрізався Ежідіо, і Базур, вийшовши сам на сам із Бойком, не пощадив останнього

В іншому кінці поля посиленно розминаються Селезньов, Шахов, інші запасні "Дніпра". Але поки що Олександр Іванов із замінами не поспішає. В будь-якому випадку. "Дніпру" буде важко за відсутності дисквалифікованих гравців, без яких команді явно не вистачає креативу

70- Кішна отримав попередження за фол проти Ежідіо

71- Небезпечно навісив зі стандарту Коноплянка, але удар у Безуса не вийшов

77- Небезпечно Базур пробив з кута штрафного - Бойко відбив, а Мілик, на наше щастя не встиг на добивання

79- Перша заміна в "Аякса" - замість Кішни на поле виходить Сігторссон. Безус тим часом отримує жовту картку за небезпечний підкат

Третій тайм розпочався!

Нагадаємо, екстра-тайм складається з двох таймів по 15 хвилин кожний. Якщо й вони не виявлять переможця, долю путівки до чвертьфіналу визначить серія пенальті

94- Біля воріт Бойка виникла суєта, під час якої господарі мали шанс затовкти м'яча у ворота

97-ГОООООООООООЛ! Євген Коноплянка! Здавалося б, загубився Євген протягом основного часу на полі, але як і, найголовніше, коли про себе нагадав. Змістившись до центру, війшов у штрафний і більярдним пострілом поклав м'яч у дальній кут воріт "Аякса"

Важко зараз буде "Дніпру", адже господярам нема що втрачати, вони будуть битися до останнього

Вболівальники "Аякса" тим часом сумно п'ють Кока-Колу і діляться один з одним залишками чіпсів. Явно не розраховували вони на овертайм

103- Небезпечно! Бруно Гама здійснив рейд правим флангом і мав шанс фактично поховати "Аякс" у стилі Ярмоленка. Але Сіллессен витягнув його удар

Третій тайм завершено! Короткі вказівки, пиття води. Іванов спокійно, методично дає настанови

Четвертий тайм!

109- Євгена Конопянку мініє Селезньов! Під оплески українских уболівальників та журналістів герой матчу спокійно залишає поле і передає тезці капітанську пов'язку

Вболівальники "Аякса" потроху залишають "Амстердам-Арену". Чи то не вірять в свою команду, чи то вже запізно для них

112-Калініч зліва прострілив на Селезньова, той пробив з лінії штрафного - поруч зі стійкою

117-ГОЛ! Після пострілу Классена м'яч влучив у поперечину, але помилкою Бойка скористався ван дер Хоорн

Інфарктна кінцівкат тайму "Дніпро" відбивається з останніх сил

ВСЕ! "Дніпро" проходить далі! З чим усіх вітаємо. Гравці "Аякса" ще намагаються щось довести арбітрові щодо його дій, але, як любить говорити Мирон Маркевич, то таке

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Аякс" - "Дніпро" - 2:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua