четвер, 14 квітня 2022 00:02

Ліга чемпіонів. Зінченко зіграє у півфіналі, Яремчук забив, проте "Бенфіка" вилетіла

Пеп Гвардіола вивів "Манчестер Сіті" до півфіналу Ліги чемпіонів. Фото: ФК "Манчестер Сіті"

У середу, 13 квітня, визначилися ще два півфіналісти Ліги чемпіонів з футболу сезону-2021/22.

"Ліверпуль" пройшов "Бенфіку", а "Манчестер Сіті" - мадридський "Атлетико".

"Ліверпуль" і "Бенфіка" влаштували справжню виставу на "Енфілд Роуд". Зустріч завершилася з рахунком 3:3.

В першому таймі команди обмінялися голами. В другому господарі вели в рахунку 3:1, проте пропустили ще двічі.

Один з голів на рахунку Романа Яремчука, який вийшов на заміну на 46-й хв.

Однак цього "Бенфіці" не вистачило, адже в домашньому матчі лісабонці поступилися 1:3.

В Мадриді "Манчестер Сіті" володів ініціативою в першому таймі, а от у другому домінували господарі. Та все ж голів глядачі не побачили - 0:0.

Олександр Зінченко на полі так і не з'явився.

Далі пройшов "Ман Сіті". Вдома "містяни" виграли з рахунком 1:0.

У півфіналі "Ліверпуль" зіграє з "Вільярреалом", а "Манчестер Сіті" протистоятиме "Реалу".

Матчі відбудуться 26-27 квітня та 3-4 травня.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. Зінченко зіграє у півфіналі, Яремчук забив, проте "Бенфіка" вилетіла». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua