четвер, 19 серпня 2010 09:25

Ліга чемпіонів. Результати матчів середи, 18 серпня

Нігерійський воротар ізраїльського футбольного клубу "Хапоель" з Тель-Авіва Венсан Еньяма забив гол у стиковому матчі за вихід у груповий етап Ліги чемпіонів. Еньяма відзначився на третій хвилині зустрічі з австрійським "Зальцбургом", реалізувавши пенальті. "Хапоель" переміг з рахунком 3:2.

Матч "Зальцбург" - "Хапоель" відбувся увечері 18 серпня на полі австрійського клубу. Також у цей день пройшли ще чотири зустрічі Ліги чемпіонів.

Бременський "Вердер" на своєму полі з рахунком 3:1 переграв генуезьку "Сампдорію", причому італійці забили свій гол лише на 90-й хвилині зустрічі. Швейцарський "Базель" переміг молдавський "Шериф" з рахунком 1:0, португальська "Брага" взяла гору над іспанською "Севільєю" (1:0), а сербський "Партизан" і бельгійський "Андерлехт" зіграли внічию (2:2).

17 серпня свої стикові матчі зіграли пітерський "Зеніт", який переміг французький "Осер" (1:0) і київське "Динамо", яке зіграло внічию з амстердамським "Аяксом" (1:1). Звітні стикові ігри Ліги чемпіонів пройдуть 24 і 25 серпня.

Ліга чемпіонів

Кваліфікаційний раунд

Перші матчі

Вердер Німеччина - Сампдорія Італія - 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Фріц (51), 2:0 - Фрінгс (67, пенальті), 3:0 - Пісарро (69), 3:1 - Пацціні (90).

Вилучення: Луккіні (66).

Базель Швейцарія - Шериф Молдова - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Стокер (54).

Вилучення: Єрохін (86).

Ред Булл Зальцбург Австрія - Хапоель Тель-Авів Ізраїль - 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Еньяма (3, пенальті), 1:1 - Покрівач (28), 1:2 - Саар (44), 1:3 - Шехтер (53), 2:3 - Валльнер (67, пенальті) .

Брага Португалія - Севілья Іспанія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Лейте Насіменто (62).

Партизан Сербія - Андерлехт Бельгія - 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 0:1 - Жилле (54), 1:1 - Клео (58), 2:1 - Лецьякс (64, автогол), 2:2 - Юхас (66).

За матеріалами Лента, Sports.Ru
Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. Результати матчів середи, 18 серпня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua