вівторок, 17 квітня 2012 23:50

Ліга Чемпіонів. "Баварія" дотиснула "Реал" за п'ять хвилин до фінального свистка

Маріо Гомес вирвав для "Баварії" перемогу. Фото: hotsport.ua

В Мюнхені відбувся перший півфінальний матч Ліги чемпіонів між німецькою "Баварією" і іспанським "Реалом". Зустріч завершилася перемогою мюнхенського клубу - 2:1.

Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині. Кроос навішував з кутового, м'яч потрапив Бадштуберу в передпліччя і відскочив до Рібері, який потужним ударом низом відправив м'яч у сітку воріт мадридців.

Відігратися гостям вдалося на 53-й хвилині. Роналду завдав удар, Нойер відбив м'яч, проте зробив точно на Бензема, який прострілив на Роналду. Португалець відкотив м'яч на Озіла, який "розстріляв" в упор Нойєра.

І все-таки перемогу в цьому матчі здобули мюнхенці. На 90-й хвилині Лам прострілив у штрафний мадридців, і в гармидері біля штрафного Гомес зумів переправити м'яч у ворота Касільяcа. За додані арбітром 5 хвилин рахунок не змінився.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться в Мадриді 25 квітня.

Ліга чемпіонів

Півфінал. перший матч

Баварія (Мюнхен, Німеччина) - Реал М (Мадрид, Іспанія) - 2:1

Голи: Рібері, 17 (1:0); Озіл, 53 (1:1); Гомес, 90 (2:1).

Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. "Баварія" дотиснула "Реал" за п'ять хвилин до фінального свистка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua