четвер, 21 жовтня 2010 09:38

Ліга Чемпіонів. Результати матчів середи, 20 жовтня

У середу, 20 жовтня відбувся ряд матчів третього туру групового раунду Ліги Чемпіонів.

Веселенький матч вийшов в Мілані. Вже до 14-й хвилині "Інтер" забив три м'ячі у ворота "Тоттенхема", проте в другому вже три примудрився пропустити від одного гравця - Гарета Бейла. Пощастило, що ще в першому таймі був забитий четвертий м'яч, який і дозволив здобути перемогу. У іншому матчі групи А "Твенте" і "Вердер" поділили очки і продовжать у Бремені боротьбу за потрапляння в Лігу Європи.

У групі В завдяки домашнім перемогам "Ліон" та "Шальке" упевнено влаштувалися на перших двох місцях. "Хапоелю" буде важко зачепитися навіть за Лігу Європи.

У групі С "Манчестер Юнайтед" з великими труднощами впорався з аутсайдером "Бурсаспором", а "Глазго Рейнджерс" поділив очки з "Валенсією". У трьох команд практично рівні шанси на лігочемпіонівську весну. Турки зайві на цьому святі життя.

Нарешті, в групі D "Барселона" посунула з лідируючої позиції "Копенгаген", а "Рубін" взяв важливе очко в Афінах. Тут ще далеко не все вирішено.

Ліга Чемпіонів. 3-й тур

"Інтер" - "Тоттенхем" 4:3 (4:0)

Голи: Дзанетті, 2 (1:0); Ето 'О, 10 (пенальті) (2:0); Станкович, 14 (3:0); Ето'О, 34 (4:0); Бейл, 52 (4 : 1); Бейл, 90 (4:2); Бейл, 91 (4:3)

Попередження: Ківу, 17 - Паласіос У., 89

Вилучення: - Гомес, 7

"Твенте" - "Вердер" 1:1 (0:0)

Голи: Янсен Т., 75 (1:0); Арнаутович, 80 (1:1)

Попередження: Брама В., 45; Тіндалл Д., 61 - Фріц, 18

"Шальке" - "Хапоель Т-А" 3:1 (1:0)

Голи: Рауль, 3 (1:0); Рауль, 58 (2:0); Хурадо, 68 (3:0); Шехтер Е., 90 (3:1)

Попередження: - Вермут Г., 30

"Ліон" - "Бенфіка" 2:0 (1:0)

Голи: Бріан, 21 (1:0); Лісандро, 51 (2:0)

Попередження: Ревейєр, 42 - Гайтан, 33, 43; Мартінш, 37; Хаві Гарсія, 67

Вилучення: - Гайтан, 43 (друге попередження)

"Рейнджерз" - "Валенсія" 1:1 (1:0)

Голи: Еду, 34 (1:0); Еду, 47 (автогол) (1:1)

За матеріалами Террикон

Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. Результати матчів середи, 20 жовтня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua