Лідер збірної України з біатлону завершує кар'єру

Юлія Джима. Фото 112.ua

Лідер збірної України з біатлону Юлія Джима планує завершити кар'єру у 27 років.

"Я думаю, що, швидше за все, це був останній для мене сезон. Я про це не хочу говорити. У кожного своє бачення, і я просто зрозуміла, що вже цей рівень переросла - треба йти далі", - сказала Джима.

Нинішнього сезону Юлія Джима здобула 3 бронзові нагороди Кубка світу у особистих змаганнях. Вона фінішувала третьою у спринті та індивідуальній гонці у грудні минулого року на стартовому етапі змагань у шведському Естерсунді.

15 березня Джима виграла "бронзу" у норвезькому Холменколлені на кубковому етапі, який став для збірної України заключним у цьому сезоні.
Українські біатлоністи бойкотуватимуть заключний етап Кубка світу у російській Тюмені.
27-річна Юлія Джима є олімпійською чемпіонкою-2014 у естафеті. 2012 та 2017-го вона вигравала у цій дисципліні "срібло" Чемпіонату світу.
На етапах Кубку світу в індивідуальному заліку українка загалом виграла 1 срібну та 3 бронзові медалі.
У складі естафетної команди Джима здобула 12 медалей Кубка світу, 3 з яких - золоті.

Зараз ви читаєте новину «Лідер збірної України з біатлону завершує кар'єру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua