вівторок, 20 березня 2012 18:38

Легка атлетика. Українські метальники зайняли сім призових місць на зимовому Кубку Європи

У Барі (Чорногорія) відбувся зимовий Кубок Європи з метань. Збірна Україна була представлена ??чотирма повними командами - молодіжні чоловіча та жіноча збірні (до 23 років), і дорослі чоловіча та жіноча збірні, всього 16 учасників. Успішно виступили молодіжні команди, зайнявши одне перше місце, три других і три третіх місць.

Переможцем став Олександр Ничипорук (спис). Другими були Дмитро Савицький (ядро), Андрій Мартинюк (молот), Ольга Голодна (ядро). Треті місця посіли Катерина Дерун (спис), Юлія Курило (диск) та Анна Скидан (молот). У командному заліку обидві молодіжні команди посіли перші місця.

Дорослі спортсмени призових місць не посіли. У чоловіків Олексій Сокирський (молот) був 9-м, Віктор Самолюк (ядро) і Сергій Дячок (спис) - 14-ми, Павло Карсак (диск) - 19-м. Чоловіча команда посіла п'яте місце.

У жінок Маргарита Дорожон (спис) посіла 5-е місце, Катерина Карсак (диск) - 9-е, Галина Облещук (ядро) - 10-е, Ірина Новожилова (молот) - 14-е. Жіноча команда посіла четверте місце.

3. Росія - 3732

Зараз ви читаєте новину «Легка атлетика. Українські метальники зайняли сім призових місць на зимовому Кубку Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua