пʼятниця, 10 лютого 2012 10:26

"Лаціо" відігрався у матчі з "Чезеною" при рахунку 0:2 і в меншості

"Чезена" не змогла втримати перевагу у два голи в матчі чемпіонату Італії з футболу проти римського "Лаціо".

Зустріч у четвер в Римі завершилася перемогою господарів поля з рахунком 3:2. "Лаціо" з 33-ї хвилини грав у меншості після вилучення Абдулая Конко, але зумів відігратися з рахунку 0:2.

Перший м'яч у ворота римлян на 14-й хвилині відправив Адріан Муту. На 35-й хвилині Вінченцо Яквінта, який асистував при першому голі, реалізував пенальті. Але Ернанес скоротив відставання на 53-й хвилині, на 61-й Сенад Луліч зрівняв рахунок, а на 63-й Лібор Козак забив переможний гол.

"Лаціо", який набрав 42 очки після 23 ігор, піднявся на третє місце в турнірній таблиці. "Чезена" з 16 очками після 22 матчів розташовується в зоні вильоту, перебуваючи на 19-му рядку, повідомляє РИА Новости.

22-й тур

Лаціо - Чезена - 3:2 (0:2, 3:0)

Голи: 0:1 - Муту (14), 0:2 - Яквінта (35, пенальті), 1:2 - Ернанес (53), 2:2 - Луліч (61), 3:2 - Козак (63).

ЛАЦИО: Маркетті, Конко, Ернанес, Б'ява, Дзаурі, К. Ледесма, А. Гонсалес, Кандрева (Козак, 46; Скалоні, 84), Луліч, Матузалем, Клозе.

ЧЕЗЕНА: Антоніолі, Комотто, Г. Родрігес, Лауро, Чеккареллі, Пароло, Сантана (Гуана, 70), Пуділ (дель Неро, 64), Колуччі, Муту, Яквінта (Реннелла, 59).

Попередження: Матузалем (34), Комотто (62), дель Неро (71), Муту (73), Козак (84), Реннелла (90).

Вилучення: Конко (33)

Зараз ви читаєте новину «"Лаціо" відігрався у матчі з "Чезеною" при рахунку 0:2 і в меншості». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua