пʼятниця, 28 січня 2011 10:45

Кубок Італії. У півфіналі "Рома" зіграє з "Інтером", "Мілану" дістався "Палермо"

"Рома" забезпечила собі чергове побачення з "Інтернаціонале" в Кубку Італії, здолавши у чвертьфіналі "Ювентус" з рахунком 2:0.

Перемогу в Турині "Ромі" принесли голи Мірко Вучиніча і Родріго Таддеї, забиті у другому таймі. Таким чином, у римлян з'явився шанс взяти реванш в "Інтера" за поразку з рахунком 0:1 у фіналі минулого розіграшу.

Спарені поєдинки відбудуться 11 квітня і 20 травня. "Рома" та "Інтер" билися у фіналі Кубка Італії п'ять разів за останні шість років. Двічі перемогу святкували столичні футболісти, тричі трофей діставався міланцям.

"Інтер" забезпечив собі участь у півфіналі ще в середу, коли по пенальті здолав "Наполі". У другому поєдинку 1 / 2 фіналу змагатимуться "Мілан" і "Палермо", чиїми суперниками в одній четвертій були "Сампдорія" і "Парма" відповідно.

1 / 4 фіналу

Ювентус - Рома - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Вучиніч (65), 0:2 - Род. Таддеї (90).

Палермо - Парма - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 5:4

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Сампдорія - Мілан - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Пато (17), 0:2 - Пато (22), 1:2 - Губерта (51).

Наполі - Інтер - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:5

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5.

За матеріалами Sports.ru, UEFA

Зараз ви читаєте новину «Кубок Італії. У півфіналі "Рома" зіграє з "Інтером", "Мілану" дістався "Палермо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua