понеділок, 01 жовтня 2012 16:51

"Критика на адресу Рачинської дискримінує людей жіночого роду" - Колліна

Колліна заступився за Рачинську. Фото: segodnya.ua

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков на офіційному сайті ФФУ повідомив, що на адресу керівництва Федерації надійшов лист від куратора суддівського корпусу П'єрлуїджі Колліни з приводу ситуації, яка склалася після матчу Шахтар - Дніпро, який відбувся 28 вересня і завершився перемогою Шахтаря з рахунком 2:1.

"Твердження про те, що арбітр матчу зробив все, щоб не дозволити Дніпру взяти очки, переходить межу права на критику. Саме ж право на критику визнається.

Таке твердження припускає існування наперед існуючого умислу з боку арбітра не сприяти одній команді на користь іншої, по собі суперечить нейтральному ролі, якої повинен дотримуватися арбітр...

... Крім того, не заглиблюючись в рішення, яке було прийняте по першому голу ФК Шахтар (рішення, в будь-якому випадку, є складним а, враховуючи існування рекомендації в разі сумнівів - тримай прапорець внизу, воно є прийнятним), критика, спрямована до асистента, Наталії Рачинської, грунтується виключно на тому факті, що вона є жінкою, а це є абсолютною дискримінацією щодо людей жіночого роду...

... Довгострокова масова конфронтація під час заключних хвилин матчу втратила вісокопозитивний імідж матчу, який був зіграний на високому технічному рівні, який міг би прославити український футбол як на національному, так і на міжнародному рівні", - зазначає у своєму зверненні Колліна.

Нагадаємо, "Шахтар" у матчі 6-го туру УПЛ здобув перемогу над "Дніпром" з рахунком 2:1. Під час матчу у ворота дніпропетровців було призначено два пенальті, обидва донеччани не змогли реалізувати. Після другого пенальті за другу жовту картку на 60-й хвилині був вилучений з поля захисник "Дніпра" Євген Чеберячко. Ще на 89-й хвилині був вилучений футболіст "Шахтаря" Тарас Степаненко.

Зараз ви читаєте новину «"Критика на адресу Рачинської дискримінує людей жіночого роду" - Колліна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua