Форвард дніпропетровського "Дніпра" Руслан Костишин, 29 років, вирішив залишити команду вже цією зимою, повідомляє "Блік".
- Олег Протасов мені не довіряє, я не попадаю навіть у заявку на матчі, тому хочу перейти в іншу команду і грати, - зізнався Руслан.
Костишин вже має пропозиції від ізраїльського "Маккабі".
- Так, мені дзвонили з цього клуба, і я сказав, що подумаю. Подивимося, у яку суму мене оцінить "Дніпро". Але залишатися в Дніпропетровську я більше не хочу і не бачу змісту, - сказав форвард.
Причиною такого рішення Костишин називає конфлікт з Єзерським.
- Володя - гравець національної збірної, тому до нього і ставлення набагато краще. По-моєму, якщо Протасов не залучає мене до ігор "Дніпра", значить, я його не цікавлю, - підсумував Костишин.
Влітку цього року під час матчу кваліфікації до Кубка УЄФА проти "Олімпіку" Єзерський у перерві матчу вдарив Костишина в обличчя, після чого був відсторонений від ігор. Але згодом Єзерського повернули до першої команди. Очевидно керівництво "Дніпра" зробило свій вибір.




















Коментарі
1