вівторок, 15 серпня 2017 10:19

Коноплянка зробив дубль у першому матчі сезону
12

"Шальке" обіграв "Динамо" з Берліна в 1/32 фіналу Кубка Німеччини

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка відзначився двома голами в поєдинку 1-го раунду Кубка Німеччини проти представника четвертої ліги "Динамо" Берлін (2:0).

Коноплянка почав гру в стартовому складі. На 78-й хвилині він отримав м'яч від Леона Горецки, ефектно обійшов захисника суперників і вразив ворота, піймавши воротаря на протиході.

5329 shshshshs taftadarka2016

На першій компенсованій до 2-го тайму хвилині вихованцеві "Дніпра" гольову передачу віддав Макс Майер. Гравець збірної України випередив оборонця і пробив під штангу метрів з 16 м, оформивши дубль.

E v g e n K o n o p l y a n k a s e c o n d G o... sportsplay

Цей дубль став для Коноплянки другим у складі "Шальке". Минулого сезону він забив два м'ячі в грі 1/32 Кубка Німеччини проти "Нюрнберга" (3:2).

Минулий сезон 27-річний українець провів у "Шальке" на правах оренди із "Севільї", але не був гравцем стартового складу під керівництвом Маркуса Вайнцирля. Влітку головним тренером "кобальтових" став 31-річний Доменіко Тедеско, який вирішив дати другий шанс українцеві.

Під час передсезонної підготовки Коноплянка регулярно отримував ігрову практику і зумів відзначитися 4 голами і двома асистами.

Ймовірніше, вінгер збірної України з'явиться в старті і в грі 1-го туру бундесліги проти РБ "Лейпциг", яка відбудеться в суботу, 19 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка зробив дубль у першому матчі сезону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua