четвер, 27 липня 2023 14:24

Команда Зінченка обіграла "Барселону"

Арсенал переміг з рахунком 5:3. Фото: eastnews.ua

Лондонський "Арсенал", в якому грає українець Олександр Зінченко, переміг "Барселону" у товариському матчі з рахунком 5:3.

Гра пройшла 27 липня у Лос-Анджелесі, пише ТСН.

На сьомій хвилині забив гравець "Барселони" Роберт Левандовські. Через шість хвилин Букайо Сака зрівняв рахунок.

На 22-й хвилині Сака не зміг реалізувати пенальті. На 34-й хвилині забив "каталонець" Рафінья.

Але до перерви "Арсеналу" вдалось зрівняти рахунок. Відзначився новачок клубу Кай Гаверц.

У другому таймі у складі лондонців дубль оформив Леандро Троссард. Ферран Торрес відповів йому голом.

За хвилину до кінця основного часу забив півзахисник лондонського клубу Фабіу Вієйра.

Зінченко не брав участі у грі через травму.

Колишній тренер збірної України Андрій Шевченко невдовзі може повернутися до тренерської роботи.

Шевченко, який нещодавно відновив кар'єру футболіста, щоб зіграти у лізі Піке, став одним із претендентів на посаду головного тренера Боснії та Герцеговини.

Зараз ви читаєте новину «Команда Зінченка обіграла "Барселону"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua