пʼятниця, 18 березня 2022 13:05

Команда Миколенка здобула важливу перемогу

Віталій Миколенко став першим зимовим новачком "Евертона". Фото: ФК "Евертон"

У матчі 29-го туру чемпіонату Англії "Евертон" вдома мінімально здолав "Ньюкасл" - 1:0.

Матч пройшов за переваги гостей, але "сороки" не змогли скористатися своїм шансом забити.

Єдиний гол у матчі було забито на дев'ятій доданій до гри хвилині. Алекс Івобі приніс "ірискам" перемогу. Наставник "Евертона" Френк Лемпард зломав руку святкуючи перемогу.

Господарі догравали матч у меншості. Наприкінці матчу червону картку отримав бразилець Аллан.

Гравець збірної України Віталій Миколенко просидів весь матч на лаві запасних.

Перемога дозволила "Евертону" відірвалася від зони вильоту на три очки. Команда Лемпарда здобула першу перемогу в останніх чотирьох матчах.

Зараз ви читаєте новину «Команда Миколенка здобула важливу перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua