понеділок, 10 жовтня 2011 12:03

Кенієць і росіянка виграли Чиказький марафон

9 жовтня в Чикаго (США) пройшов знаменитий Чиказький марафон із серії World Marathon Majors.

У чоловіків переміг кенієць Мозес Мосоп, подолавши дистанцію за 2 години 5 хвилин і 37 секунд і поліпшив попередній рекорд марафону на 4 секунди. Мосоп випередив двох своїх співвітчизників - Уестлі Коріра на 38 секунд і Бернарда Кіпіего - на 52.

У змаганнях жінок третій рік поспіль перемогу святкувала росіянка Лілія Шобухова, пробігши дистанцію за 2 години 18 хвилин 20 секунд. Вона стала єдиною спортсменкою з таким досягненням. Другою фінішувала ефіопка Еджегаеху Дібаба (2:22.09), третьою - японка Каоко Фукусі (2:24.38).

Переможці отримають по 100 тисяч доларів призових. Крім того, Мосопу належить ще 50 тисяч доларів за новий рекорд, а Шобуховой - 40 тисяч за те, що вона пробігла менш ніж за 2 години 20 хвилин.

Легка атлетика. Серія World Marathon Majors. Чиказький марафон. Чикаго, США. 9 жовтня