пʼятниця, 19 березня 2021 00:20

Каштру пояснив, чому "Шахтар" вилетів від "Роми"

Луїш Каштру працює у "Шахтарі" із літа 2019 року. Фото: ФК "Шахтар"

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру прокоментував поразку "гірників" у матчі 1/8 Ліги Європи від "Роми" - 1:2.

Португальський наставник пожалівся на суддівство та погану реалізацію власних моментів.

"У першому таймі ми повністю домінували. Було дуже багато моментів, які можна було реалізовувати. Відчули деяку несправедливість в перерві, тому що ми завдали 4 удари, 70% володіння м'ячем, багато виграних єдиноборств, правильне позиціонування команди з виконанням установки.

У другому таймі гол "Роми" практично викинув нас із змагання. Психологічна складова змушувала нас втрачати впевненість. У нас була можливість зреагувати, але не добилися результату, якого хотіли.

Не виграли. А потім ще гол плюс пенальті на Миколі Матвієнку, який міг привести матч до нічиєї, якби його поставили. Вітаю "Рому" і бажаю великого успіху в майбутньому.

Згоден з накопиченою фізичною втомою плюс психологічна. Тому що все проходить для нас не найкращим чином. У нас дуже багато моментів, коли удача від нас відвертається. А ми знаємо, що удача - важлива складова в футболі, - цитує Каштру сайт телеканалу "Футбол".

"Шахтар" програв "Ромі" за сумою 2-х матчів з рахунком- 5:1.

Минулого сезону "гірники" дійшли до 1/2 фіналу Ліги Європи, де поступилися "Інтеру".

Наступний свій матч команда Луїша Каштру зіграє 22 березня в Харкові проти ФК "Львів". Початок гри о 17:00.

Зараз ви читаєте новину «Каштру пояснив, чому "Шахтар" вилетів від "Роми"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua