неділя, 05 січня 2020 22:59

Канада переламала Росію у фіналі хокейної першості

Канада виграла, поступаючись – 1:3

Молодіжна збірна Канади стала чемпіоном світу. У фіналі світової першості, яка проходила в Чехії, канадці здолали збірну Росії – 4:3.

Канадці поступалися майже всю гру. Спочатку – 0:1, потім – 1:2 і навіть 1:3 в середині третього періоду. Збірній Кленового Листя допоміг рикошет, після якого вона майже миттєво скоротила відставання в рахунку – 2:3.

У час, що залишився, канадці встигли не тільки зрівняти рахунок, а й закинути переможну шайбу за 4 хвилини до кінця зустрічі.

Збірній Кленового Листя допоміг рикошет, після якого вона майже миттєво скоротила відставання в рахунку

На останніх секундах росіяни замінили воротаря й грали вшістьох проти чотирьох канадців (заокеанські хокеїсти через порушення грали в меншості). Але це не допомогло. Росія двічі примудрилася порушити правила й догравала фінал в чисельній меншості.

Відтак Росія знову програла фінал молодіжної першості світу й залишилася без золота.

Зараз ви читаєте новину «Канада переламала Росію у фіналі хокейної першості». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua