середа, 29 листопада 2017 20:11

Як мавпа допомогла арбітру почати матч

Мавпа винесла м'яч перед початком поєдинку

Незвичайний епізод стався перед початком матчу чемпіонату Японії з футболу.

Команди "Карезо Осака" і "Віселл Кобе" вийшли на футбольне поле і залишалося лише доставити судді м'яч. Зазвичай його виносять або діти, або ж арбітр бере його зі спеціальної підставки, але в даному поєдинку на допомогу прийшла мавпа.

Тварина не відразу розібрався, що їй потрібно зробити і почала штовхати м'яч ногами, але пізніше все ж взяла його в руки і віднесла рефері.

У складі "Віселл Кобе" виступає Лукас Подольські. Команда зіркового німця програла цей матч з рахунком 1:3, а сам Лукас провів на полі всі 90 хвилин.

Матч другої ліги чемпіонату України з футболу між миколаївським "Суднобудівником" і дніпровським "Дніпром" (0:2) був кілька разів перерваний. Причиною трьох зупинок гри став собака, що вибіг на поле.

Коли пес знову вискочив на газон і добіг до карного майдачника господарів, капітан "Суднобудівника" узяв тварину на руки і віддав співробітникові стадіону.

Зараз ви читаєте новину «Як мавпа допомогла арбітру почати матч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua