вівторок, 06 квітня 2021 06:11

Як німецький воротар зіпсував київський фінал Ліги чемпіонів

Лоріс Каріус став головним антигероєм фіналу. Фото: REUTERS

6 квітня у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Ліверпуль" зіграє проти "Реала".

Команди грали у фіналі Ліги чемпіонів сезону 2017/18. Тоді в Києві на НСК "Олімпійський" "Реал" виявився сильнішим -3:1.

1-ша частина матчу пройшла без забитих м'ячів. Обидві команди придивлялися одна до одної. Головна подія тайму - травма лідера англійців Мохаммеда Салаха. Єгиптяни не зміг продовжити гру після зіткнення із Серхіо Рамосом.

Після перерви "Реал" швидко відкрив рахунок у матчі зусиллями Каріма Бензема. Француз використав помилку воротаря "Ліверпуля Лоріса Каріуса. "Мерсисайдці" миттєво відповіли голом Садіо Мане після подачі кутового.

Ґарет Бейл феноменальним ударом через себе знову вивів Мадрид вперед. А потім знову слово взяв Каріус, який цього разу зганьбився після дальнього удару валлійця.

1-й матч відбудеться у Мадриді. Початок гри о 22:00. За тиждень команди зіграють в Англії.

Також 6 квітня в рамках 1/8 Ліги чемпіонів між собою зіграють "Ман Сіті" та "Боруссія" Дормунд.

Зараз ви читаєте новину «Як німецький воротар зіпсував київський фінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua