вівторок, 24 квітня 2018 23:59

Як "Ліверпуль" і "Рома" влаштували гольову феєрію - відео

Салах і Фірміно оформили по дублю

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Ліверпуль" в рідних стінах зустрівся з "Ромою".

На 5-й хвилині мав місце курйоз: асистент арбітра зламав флажок і з великим запізненням зафіксував офсайд у Фірміно.

На 18-й блискучий шанс мала "Рома": Коларов з дальньої відстані "вистрелив" по воротах - голкіпер перевів м'яч у поперечину!

На 28-й фантастичний момент не використав "Ліверпуль": Мане з центру пля втік від опонента, вийшов віч-на-віч з голкіпером, але з вигідної позиції пробив вище воріт! Шалено поталанило "Ромі".

А на 35-й рахунок став 1:0 на користь господів - Салах виконав просто-таки шедевральний удар в дальню "дев'ятку".

За три хвилини л"червоні" могли збільшити перевагу, проте після подачі кутового Ловрен поцілив головою у поперечину.

А перед самою перевою Салах показав чергову фантастику: Фірміно чудовим пасом вивів Мохамеда на "побачення" з воротарем і єгипетський форвард в стилі Ліонеля Мессі елегантно перекинув м'яч через Аліссона. Ще один шедевр від Мохамеда!

3:0 рахунок став на 55-й хвилині: після пасу Салаха, який знаходився в офсайді, відзначився Мане. Асистент очевидно помилився.

На 61-й Салах обіграв в штрафному опонента, прострілив вздовж лінії воріт і Фірміно с близкої відстані зробив рахунок 4:0.

На 69-й після подачі з кутового від Мілнера боротьбу на "другому поверсі" виграв Фірміно і оформив дубль (5:0).

Здавалось, "Ліверпуль" зробив свою справу і в повторному матчі гратиме без зайвих нервів.

Однак на 81-й Наїнгголан майстерно віддав передачу в штрафний на Джеко, який зупинив м'яч грудьми і зробив рахунок не таким принизливим для "Роми" (1:5).

А 85-й Перотті, який вийшов на заміну, реалізував пенальті (5:2). 11-метровий рефері призначив після помилки Мілнера, який зіграв рукою у своєму штрафному після удару Наїнгголана.

"Ліверпуль" - "​​Рома" 5:2

Голи: Салах, 35, 45, Мане, 56, Фірміно, 61, 68 - Джеко, 81, Перотті, 85 (пен.)

"Ліверпуль": Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Фірміно (Клаван, 90), Окслейд-Чемберлен (Вейналдум, 18), Салах (Інгз, 75), Хендерсон, Мілнер, Мане

"Рома": Аліссон, Манолас, Жезус (Перотті, 67), Коларов, Фасіо, Стротман, Флоренці, Ундер (Шик, 46), де Россі (Гоналон, 67), Наїнгголан, Джеко

Попередження: Жезус (26), Александер-Арнолд (39), Ловрен (74), Хендерсон (85), Фасіо (88)

У середу, 25 квітня, відбудеться другий матч півфіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" та "Баварією".

Зараз ви читаєте новину «Як "Ліверпуль" і "Рома" влаштували гольову феєрію - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua