середа, 04 квітня 2018 12:25

Як "Баварія" забивала у Севільї - відео

Рібері був одним з найкращих на полі

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" "Севілья" поступилася "Баварії" - 1:2.

Господарі забили першими: на 32-й хвилині відзначився Саррабіа. За п'ять хвилин гол у свої ворота забив Хесус Навас.

А у 2-му таймі гості здобули вольову перемогу: на 68-й переможну крапку поставив Тьягу Алькантара.

До вашої уваги відео голів:

Головний тренер "Баварії" Юпп Хайнкес встановив рекорд за перемогами в Лізі чемпіонів поспіль: наставник виборов свою 12-ту перемогу поспіль в найсильнішому турнірі Старого світу. Хайнекс зумів здобути 4 перемоги на груповому етапі і двічі обіграти "Бешикташ" в рамках 1/8 фіналу.

До цього 72-річний фахівець очолював "Баварію" в сезоні 2012/13. Тоді мюнхенці стали переможцями турніру, завершивши його п'ятьма перемогами поспіль ("Борусія" у фіналі, "Барселона" в ½ фіналу та "Ювентус" в ¼).

Зараз ви читаєте новину «Як "Баварія" забивала у Севільї - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua