середа, 24 лютого 2021 06:11

Як "Баварія" розтрощила "Лаціо"

Роберт Левандовські виступає за "Баварію" із 2014 року. Фото:REUTERS

У першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів чинний переможець турніру "Баварія" розробила в гостях "Лаціо" - 4:1.

Доля поєдинку була вирішенна ще у 1-му таймі. Роберт Левандовські, Демірал Мусіала та Лерой Сане довели рахунок до розгромного.

Після перерви команди швидко обмінялися забитими м'ячам. Господарі намагалися спати власний престиж, але були ближчі до ще більшого погрому.

"Баварія" в 1-й грі вирішила долю протистояння. Гра в Мюнхені перетворилася на формальність.

В іншому матчі дня 1/8 Ліги чемпіонів "Челсі" в гостях переміг "Атлетико" - 1:0.

У попередніх матчах стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. ПСЖ розгромив "Барселону" 4:1, "Ліверпуль" переграв "Лейпциг" - 2:0, "Ювентус" програв "Порту" - 1:2, а "Боруссія" Дортмунд виявилася сильнішою за "Севілью" - 3:2.

Зараз ви читаєте новину «Як "Баварія" розтрощила "Лаціо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua