четвер, 16 травня 2013 12:58

Іванович вліз на поперечину воріт, обмотавши себе сербським прапором
31

Англійський футбольний клуб "Челсі", власником якого є російський мільярдер Роман Абрамович, переміг у фіналі Ліги Європи сезону-2012-2013, обігравши португальську "Бенфіку" з рахунком 2:1.

На 59-й хвилині матчу в Амстердамі рахунок відкрив нападник лондонської команди Фернандо Торрес, який в ході швидкої контратаки вийшов один на один з воротарем. На 68-й хвилині "Бенфіка" зрівняла рахунок після того, як нападник лісабонців Оскар Кардосо реалізував пенальті.

У самому кінці матчу, на третій доданій хвилині, після подачі кутового капітаном англійського клубу Френком Лампардом сербський захисник "Челсі" Браніслав Іванович ударом головою приніс перемогу своїй команді.

Таким чином, після перемоги в сезоні 2011-2012 років у Лізі чемпіонів, "Челсі" став володарем другого за престижністю європейського кубку вже в наступному сезоні.

"Бенфіка" ж програла свій сьомий фінал єврокубка в історії поспіль. Після перемог у Кубку європейських чемпіонів у 1961 і 1962 роках лісабонці програли п'ять фіналів Кубка чемпіонів (1963, 1965, 1968, 1988, 1990) і один фінал Кубка УЄФА (1983).

Зараз ви читаєте новину «Іванович вліз на поперечину воріт, обмотавши себе сербським прапором». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua