Ексклюзиви
Субота, 14 лютого 2009 11:48

Історії кохання зірок українського футболу

Історії кохання зірок українського футболу

До дня святого Валентина своїми історіями поділилися супутниці життя українських спортивних зірок.

Надія Тимощук "Обов"язково сваримося з Толіком, щоб підтримувати відчуття!"

14 лютого в сім"ї Тимощуків подвійне свято: окрім Дня закоханих дружини відзначають ще і день народження Наді. Напередодні іменинниця із задоволенням розповіла про те, як вони збираються в черговий раз відсвяткувати цю дату, а заразом пригадала історію їхніх стосунків. Тим більше, що перша зустріч майбутнього подружжя була дуже цікавою - Надя і Толя познайомилися в одній з луцьких маршруток.

ЖИЛИ В СУСІДНІХ БУДИНКАХ

- Мені було 15 років, а йому - 16, ми вчилися ще в школі. Я їхала відвідати увечері тата - мої батьки живуть окремо. Толік теж кудись їхав разом з другом, - розповідає Надія. - Особливого знайомства того дня не відбулося - я абсолютно не була настроєна спілкуватися. Але друг Толіка мене впізнав. З"ясувалося, що ми всі живемо в одному дворі в сусідніх будинках. Тому через спільну подругу вони дізналися номер моєї квартири і прийшли в гості.

Щоб знайти якийсь привід зав"язати знайомство, Тимощук запропонував Наді разом ... бігати!

- Ну, розумієте, ми ж були ще зовсім дітьми, так що Толя не знайшов нічого оригінальніше, чим сумісні пробіжки. Я взагалі тоді подумала, що це жарт якийсь, - сміється Надя.

НІЯКОЇ РОМАНТИКИ

Подальший розвиток їхніх стосунків теж вийшов своєрідним. Хоча пара пізніше таки розписалася, а згодом - повінчалася, Тимощук так і не запропонував Наді руку і серце.

- Не було красивої пропозиції, про яку зазвичай мріють дівчата. Все було зовсім неромантично. Вже після того, як ми зустрічалися чотири роки, він просто почав вести мову про те, щоб почати жити разом. Тобто це були обговорення на рівні побутового спілкування, розмова про поточні життєві питання (сміється).

Не було у пари і пишного весілля - тут не склалося через особливості календаря чемпіонату України, в якому тоді виступав Тимощук.

- Для того, щоб вінчатися або розписатися, час у футболістів в українському чемпіонаті є тільки взимку. Але на цей період якраз випадає піст, і нічого в цей час особливо робити не хотілося б. Отже спочатку ми просто жили разом, і лише коли знайшли вільне віконце - розписалися. До Донецька приїхали наші батьки, зібрали всіх хлорці, було дуже просто і скромно. А потім через два або три роки ми ще і повінчалися в Луцьку.

"ЛЮБОВНИЙ ТРИКУТНИК"

Втім, не дивлячись на відсутність романтики, Надя стверджує, що ні про що не шкодує:

- Я ж не виходила заміж за футболіста, я виходила заміж за людину, яку знала з 15 років. Все само собою склалося. Я навіть не знаю, як буває по-іншому, тому що у мене було саме так.

Зате тепер, після 9 років шлюбу, Надя може упевнено стверджувати, що зв"язує їх з Толіком любов.

- Любов є трикутник, в основі якого - дружба, зобов"язання один перед одним і пристрасть, - філософствує Надя. - Якщо щось одне звідси викинути, це вже буде не любов. Я багато про це думаю. Мені здається, в наших стосунках є всі три компоненти.

ТІМОХА БОЖЕВОЛІЄ ВІД ВОДОЛІЇВ

До речі, щоб підтримувати в тонусі "любовний трикутник", Надя і Толя для цього... сваряться:

- Вважається не зовсім нормальним, якщо сім"я не свариться двічі в тиждень. Значить, у подружжя пропала цікавість один до одного, - сміється Надя. - Ось ми не бачимося зараз - Толя на зборах, і нам складно знайти якийсь привід посваритися. А це вже погано. Звичайно, не повинно бути грубої лайки, коли людині робиш боляче. А ось посперечатися про щось - нормально і навіть корисно. І зараз, поки Толіка немає, пробуємо сваритися по телефону - підтримуємо рівновагу! Приводи для суперечок потрібно знаходити - щоб цікаво було жити, не нудно. Ми відшукуємо собі самі пригоди, тому нам весело.

Крім того, чималу роль, на думку Наді, в їхніх з Анатолієм стосунках грають і знаки зодіаку: Надія по гороскопу - Водолій, а Толя - Овен. В результаті вийшов дуже цікавий союз.

- Толік упертий, але, з іншого боку, він завжди готовий вчитися, думати, аналізувати. Якийсь час повпирається, але потім все проаналізує і ухвалить зважене рішення. А Водолії - вони ж і зовсім божевільні! Все по-своєму щоб було! Мені подобається бути Водолієм. Я б хотіла, щоб мої діти були Водоліями, хоча Толік говорить: "Я з"їду глузду!" Він жартує, звичайно, але оточують його дійсно Водолії - у нього мама Водолій, я Водолій, на базі "Шахтаря" на заїздах він жив в одному номері з Олексієм Бєліком - той теж Водолій!

ПІРАТСЬКА ВЕЧІРКА - НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК

Не дивлячись на те що 14 лютого для Наді і Толя - подвійне свято, відзначити цю подію вдається далеко не щороку.

- Через футбольний календар Толік практично завжди відсутній - у нього збори. Наприклад, цього року він повертається додому саме 14-го числа пізно увечері. Зрозуміло, що вже ніхто нікуди святкувати цього дня не піде. Те, що ми зустрінемося 14 лютого, вже саме по собі велике свято! Коли Толік грав у "Шахтарі", у нього практично ніколи не виходило бути удома ні на мій день народження, ні на свій.

Не дивлячись на рідкісні свята, презенти Тімоха уміє робити розкішні. Всім відома історія, коли кілька років назад Тимощук на 14 лютого як подарунок замовив своїй Наді апартаменти на 43-му поверсі одного з найкрасивіших хмарочосів в Арабських Еміратах. Також Наді запам"яталася весела вечірка, яку для неї організував Толя.

- Це було в позаминулому році - дуже красиво відзначили: влаштували вечірку в піратському стилі, всі-всі наші друзі прийшли привітати мене в карнавальних костюмах.

Ольга Альонова: "Ми з Сашею однозначно пара!"

Союз голкіпера київського "Динамо" Олександра Шовковського і його дружини бізнесвумен Ольги Альонової завжди виділявся з ряду інших - за уміння цінувати кожен момент, проведений один з одним, і кожну радісну життєву мить. Їх навіть назвали "філософами". І Ольга, і Саша - особи дуже неординарні, але при цьому ось вже впродовж восьми років їм вдається бути гармонійною парою. А зовсім скоро в їхній сім"ї буде поповнення - Ольга готується стати мамою.

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ - КОЖНОГО МІСЯЦЯ

- Цього року День святого Валентина ми не святкуватимемо разом, - розповідає Ольга. - "Динамо" прилетить із зборів пізно вночі, так що побачимося ми, швидше за все, тільки 15 лютого.

- Напевно, через графік Саші так відбувається майже щороку?

- На жаль, так. У зв"язку з тим що на січень-лютий завжди припадає підготовка до сезону - збори, цього дня нам рідко вдається бути разом. Тому кожного місяця, коли ми поряд, відзначаємо своє особисте свято, яке назвали HappyLoveDay. Це певна дата, яку ми від всіх тримаємо в секреті.

- Не дивлячись на те, що не побачитеся 14 лютого, приготуєте один одному якісь подарунки?

- Нам подарунків завжди вистачає, так що немає необхідності влаштовувати щось до певної дати. Тому мова не про подарунки, а про те, що, звичайно ж, хотілося б бути цього дня разом.

"ПОРАНЕНИЙ ЛИЦАР"

- Часто згадуєте історію вашого знайомства?

- Звичайно, згадуємо, - з гумором, адже ніхто тоді не знав, що все так обернеться і змінить наше життя. Ми познайомилися на День Незалежності України, 24 серпня, і навіть не припускали, що це знайомство стане доленосним. Ми зустрілися в компанії спільних знайомих, це все було збігом випадковостей, які потім переросли у велику любов.

- Тобто спочатку не можна було сказати, що це - любов з першого погляду?

- У момент знайомства так не можна було сказати. Таке відчуття прийшло пізніше, це вже був аналіз ситуації.

- Чим Саша привернув вашу увагу, що в нім "зачепило"?

- Привернув стриманістю, скромністю, витримкою. У його діях не було ніякого малювання, на тлі всіх моїх інших знайомих і друзів він дуже різко відрізнявся. Ну і, крім того, він же був тоді "пораненим лицарем" - у Саші була в гіпсі ключиця. Це теж було якимсь штрихом до портрета, але не робило його жалюгідним.

"ЖИТТЯ СПОРТСМЕНІВ ДУЖЕ СПЕЦИФІЧНЕ І СКЛАДНЕ"

- За той час, що ви з Сашею разом, він сильно змінився?

- Звичайно, змінився. Знайшов купу якостей, які властиві впевненому в собі чоловікові.

- У цьому ваша заслуга?

- Напевно. Але про мої заслуги краще може розповісти Саша (сміється).

- А як вам довелося під його впливом змінитися?

- Я стала пунктуальнішою і зібранішою.

- Це пов"язано з тим, що бути дружиною футболіста не так-то легко?

- Цілком вірно. Адже життя професійних спортсменів нормальним назвати не можна, воно дуже специфічне і складне для звичайного розуміння. З одного боку, є, безумовно, слава, але ж пишатися чоловіком можна незважаючи на якісь перемоги в кар"єрі.

- Як ви вважаєте, чим ваша пара з Олександром відрізняється від всіх останніх?

- Можу однозначно сказати, що ми - пара в повному розумінні цього слова.

Тетяна Єзерська: "Володимир представився мені... хокеїстом"

Знайомство Тані Єзерськой з майбутнім чоловіком інакше як долею не назвеш: захисник "Шахтаря" так прагнув сподобатися дівчині, що представлявся їй двічі! І обидва рази - з пригодами.

ДІЗНАТИСЯ, АЛЕ НЕ ЗІЗНАТИСЯ

Вперше вони зустрілися 7 років тому в Дніпропетровську на дискотеці. Таня прийшла туди з сестрою і друзями, Володя - зі своєю компанією. Ось тут-то все і почалося.

- Він запросив мене танцювати. Якщо чесно, у футбол Вова грає краще, ніж танцює. Він так пройшовся мені по ногах! Просто жах якийсь! - згадує Таня. - Правда, потім хотів загладити свою провину і пригостити мене коктейлем, але я відмовилася.

З абсолютно відтоптаними ступнями Тетяна повернулася за столик і пожартувала: залицяльник з"явився. "Хто?" - поцікавилася сестра дівчини. "Та ось цей!" - Таня обернулася, щоб показати новоявленого жениха, а той вже надавав усілякі знаки уваги іншій дівчині.

Через півроку доля знову звела цю пару, цього разу вже назавжди. Тетяна і Володимир випадково опинилися в одній компанії. Обидва відразу впізнали один одного, але не призналися. Знайомилися неначе вперше. І була це п"ятниця, 13-те.

- Вова тоді відрекомендувався як "Володимир Езерський, хокеїст". Мені і в голову не прийшло засумніватися, - розповідає тепер уже дружина футболіста "Шахтаря". - Ми почали зустрічатися. Я навіть не підозрювала, що він збрехав.

Розколола самозванця все та ж сестра Тані - пристрасний уболівальник "Дніпра". Якось увечері дівчина сиділа перед телевізором, дивилося матч. І раптом камера крупним планом показала на полі Єзерського:

- Таня! Дивися! Твій хокеїст на полі м"яч ганяє!

У дівчат спочатку був шок, потім - божевільний регіт. Тепер треба було якось змусити Володю зізнатися. І Таня поставила йому питання в лоб. Єзерський почервонів, зніяковів і відкрив таємницю.

- Напередодні нашого знайомства "Дніпро" програло. Мені було дуже соромно. І я не зважився сказати правду. Назвався просто спортсменом, а коли почала допитуватися, в якій же області, я ляпнув перше, що прийшло на думку, - згадує Володимр.

НА КОЛІНАХ ПЕРЕД КОХАНОЮ

Пропозицію Єзерський робив ще драматичніше і ефектніше. Все відбулося в березні на засніженій трасі. Володя їхав разом з Таней і раптом зупинив машину. Вийшов, відкрив двері і впав перед коханою на коліна. І так, стоячи в снігу, він запропонував їй руку і серце. Це знову було 13-е число. Дівчина погодилася.

- Я знав, що рано чи пізно попрошу Таню стати моєю дружиною. Але як і коли це відбудеться, не уявляв. На той час ми вже більше року зустрічалися. Я тільки-тільки перехворів ангіною, Таня піклувалася про мене - це вразило. Того дня ми їхали з Києва до Дніпропетровська, я всю дорогу тільки і думав про це, був під враженням. Врешті-решт не витримав і впав в сніг з пропозицією, - трохи бентежачись, говорить Володя Єзерський.

Весілля хотіли скромне, але тодішня команда "хокеїста-футболіста" зажадала банкету. Довелося відзначати пишно, хоча і з прокатним платтям. З того часу пройшло 6 років. Але досі, якщо Володя на зборах або на виїзді, подружжя мінімум 3 години в день говорять по телефону. Діляться новинами. А ще Таня любить тішити чоловіка смакотою. Говорить, він просто обожнює домашню їжу. А більше всього Володя любить качку з яблуками і спагеті.

"Володя, не треба!"

Таня Єзерська на футбол ходить рідко. Говорить, не може - сильно нервує. Особливо після останнього фіналу за Кубок України.

- В цей час я була в аеропорту. А там навколо великі екрани і матч показують, - розповідає дружина футболіста. - Раптом бачу, мій чоловік мчить за Бангурою. Обидвох з поля вигнали, обидва розпалені - явно назріває бійка. Я як заворожена прилипнула до екрану і опам"яталася, тільки коли побачила, що всі навколо на мене дивляться. Виявляється, я в монітор кричала: "Володя, стій! Не треба!" Природно, інші пасажири мене не зрозуміли.

До речі, тоді багато писали про те, що Володя - професійний боксер. Але це дуже роздуто. Так, він займався боксом, але всього рік. Потім всі сили були кинуті на футбол.

"Комсомольська правда в Україні"

Зараз ви читаєте новину «Історії кохання зірок українського футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1142
Голосування Чому "Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів?
  • 1) слабкий тренер
  • 2) Суркіси - вчорашній день футболу
  • 3) нефарт
Переглянути
Погода