четвер, 07 квітня 2011 00:31

Іньєста не зіграє з "Шахтарем" у Донецьку

Півзахисник "Барселони" Андрес Іньєста пропустить матч-відповідь 1 / 4 фіналу Ліги чемпіонів з "Шахтарем".

На 59-й хвилині Іньєста отримав жовту картку і тепер пропустить матч у Донецьку через перебір попереджень.

Саме Іньєста відкрив рахунок у матчі проти "Шахтаря".

Гравець відзначився на 98-й секунді зустрічі. Цей гол став найшвидшим м'ячем каталонського клубу на стадії плей-офф у Лізі чемпіонів, повідомляє Infostrada.

Також в перших матчах чвертьфіналу Ліги чемпіонів забито рекордну кількість м'ячів. Футболісти восьми команд забили 18 голів.

Мадридський "Реал" забив 4 м'ячі "Тоттенхему", "Манчестер Юнайтед" переміг "Челсі" завдяки голу Вейна Руні.

"Шальке" переміг "Інтер" з рахунком 5:2, а "Барселона" розгромила "Шахтар" - 5:1.

Зараз ви читаєте новину «Іньєста не зіграє з "Шахтарем" у Донецьку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua