Вівторок, 20 січня 2009 14:12

Інтерпол допоможе Україні з безпекою на Євро-2012

Інтерпол допоможе Україні з безпекою на Євро-2012
Інтерпол готовий надати Україні фахівців для посилення заходів безпеки під час Євро-2012.

Про це заявив Генеральний секретар Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол) Рональд Ноубл під час зустрічі зі спікером Володимиром Литвином.

Литвин заявив, що забезпечення безпеки проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році є одним з найважливих напрямів співпраці України та Інтерполу.

За словами спікера, Україна зацікавлена в тісних взаєминах з Інтерполом для посилення боротьби зі злочинністю, вивчення відповідного міжнародного досвіду, обміну передовими технологіями.

"Зокрема, вкрай важливим для України є обмін досвідом у сфері боротьби з корупцією", - підкреслив Голова Верховної Ради України.

Ноубл назвав свій візит до України "історичним для Інтерполу".

Він повідомив також, що в понеділок, 19 січня, був підписаний Меморандум про співпрацю (про паспорт співробітника Інтерполу), додавши, що такий паспорт використовуватиметься усіма штаб-квартирами Міжнародної організації кримінальної поліції в 187 країнах-учасницях Інтерполу.

Нагадаємо, Україна була прийнята в Інтерпол 4 листопада 1992 року.

"Ліга"

Зараз ви читаєте новину «Інтерпол допоможе Україні з безпекою на Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода