"Інтер" легко переграв "Шахтар"

За останні чотири очні зустрічі "Шахтар" не забив жодного м'яча. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Донецький "Шахтар", як учора київське "Динамо", отримує останній шанс зачепитися за євровесну. Донеччани грають на виїзді проти міланського "Інтера".

Вчора було відчуття, що "Динамо" здатне дати бій. Так і сталося. Сьогодні це почуття потихеньку переростає у впевненість. Гірники дуже гідно боролися проти "Реала" в Мадриді й цілком могли заслуговувати на нічию. Однак навіть нічия нічого не дає підопічним Роберто Де Дзербі. "Шахтарю" потрібна лише перемога й він за неї точно сьогодні побореться.

Цікаво, чим завершиться унікальна серія із трьох нульових нічиїх у матчах між цими командами? У чий бік гойднуться терези? Дізнаємося через дві години.

Стали відомі склади команд на вирішальний матч:

"Шахтар": Трубін – Матвієнко, Вітао, Марлон, Додо – Степаненко, Майкон – Соломон, Педріньйо, Тете – Фернандо.

Запасні: Шевченко, П'ятов, Кривцов, Конопля, Корнієнко, Бондар, Маркос Антоніо, Марлос, Бондаренко, Мудрик, Коноплянка, Сікан.

"Інтер": Ханданович - Бастоні, Раноккія, Шкріньяр - Перішич, Чалханоглу, Брозович, Барелла, Дарміан - Джеко, Мартінес.

Запасні: Кордац, Раду, Думфріс, Гальярдіні, Весіно, Коларов, Сенсі, Корреа, Відаль, Дімарко, Д`Амброзіо

Гра почалася!

2 хв. "Інтер" перехопив м'яч на перших секундах і атакував цілих дві хвилини.

5 хв. "Шахтар" поки бігає полем і до м'яча майже не торкається.

7 хв. Господарі повністю перекушують гостей за рахунок свого знаменитого пресингу. "Шахтар" шукає протидію.

10 хв. Гірники поки ще жодного разу не переходили центр поля. Давно такого не доводилося бачити.

12 хв. Бареллі дали пробити з 9 метрів, але чемпіон Європи умудрився пробити вище воріт.

16 хв. Починають оговтуватися гості. Вже й м'яч тримається, й удар Додо у площину воріт ми побачили.

19 хв. Фернандо запресингував Шкріньяра й ми побачили трохи розгублений "Інтер".

22 хв. Фернандо вискочив сам на сам і не забив Хандановичу. А потім арбітр свиснув офсайд.

24 хв. Гол забили італійці, але офсайд побачив арбітр в Дарміана.

26 хв. Джеко ідеально бив головою і Анатолій Трубін мав шанс виручити.

30 хв. І знову Трубін легко справляється з дальнім ударом, намертво взявши м'яч.

32 хв. Кумедний епізод. Ханданович вибивав м'яч і влучив у захисника. Ледь не повторив подвиг Дениса Бойка в матчі з "Шерифом".

35 хв. 11:4 по моментах і 3:1 по ударах у площину на користь господарів поля.

37 хв. Трубін рятує гірників після виходу сам на сам Лаутаро Мартінеса.

41 хв. Ще один удар з дальньої дистанції від Педріньйо. Поки нічим не виокремлюється цей бразилець.

42 хв. Мартінес бив з лінії карного майданчика прямо в руки Трубіну.

Все. Перший тайм закінчено. Сьомий поспіль тайм грають команди по нулях.

Поновилася гра в Мілані.

46 хв. Маркос Антоніо вийшов замість Тараса Степаненка. Значить, можна чекати пропущених голів.

47 хв. Перішич з гострого кута б'є прямо в руки Трубіну.

49 хв. Жовту картку отримав Вітао за фол на Джеко.

53 хв. Гірники володіють м'ячем, але жодної гостроти поки створити не вдається.

59 хв. Гол! Мартінес! І знову не зараховано! Порушення від аргентинця на Матвієнкові.

61 хв. ГОЛ! Прохід Перішича, метушня в карному гірників і удар Джеко. Ніби цвях забив боснієць. І тепер уже 1:0.

64 хв. І що говорив ваш кореспондент про вихід Маркоса Антоніо?

67 хв. 2:0. Перішич робить із Додо що хоче! Прохід і ніби рукою накинув на голову Джеко!

69 хв. Без Степаненка "Шахтар" впадає в стан гроггі й готовий уже пропустити традиційні 5 голів.

73 хв. Оце так! Артем Бондаренко міняє абсолютно ніякого Педріньйо.

76 хв. Київське "Динамо" вчора грало набагато краще. Поки ні в чому не видно тренерського генія Де Дзербі.

78 хв. Зламав усю гру італійський тренер заміною Степаненка на Маркоса Антоніо. Що в нього за любов до цього псевдоримлянина?

80 хв. Марлос вийшов замість Тете й Мудрик міняє Фернандо.

82 хв І зразу видно клас! Мудрик розігнав атаку, Соломон на Марлоса, той під удар Додо й штанга рятує "Інтер".

87 хв. Невдаха Додо змарнував прекрасну передачу Марлоса.

90 хв. Трубін парирує вбивчий удар Сенсі. Дають бити донеччани.

Все. Відмучилися "шахтарі" в цій Лізі чемпіонів.

Наступну гру гірники зіграють 7 грудня. Вдома "Шахтар" прийматиме "Шериф". Утім цей матч ні на що не вплине – донецький клуб офіційно посів останнє місце в групі.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" легко переграв "Шахтар"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua