понеділок, 05 грудня 2022 19:44

Хорватія в серії пенальті пройшла Японію в 1/8 фіналу ЧС-2022

Хорватія вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022, здолавши в серії пенальті Японію. Фото: Eastnews.ua

На цьогорічному чемпіонаті світу з футболу визначився п'ятий учасник чвертьфінальної стадії.

У понеділок, 5 грудня, в поєдинку 1/8 фіналу між собою зустрілися збірні Японії та Хорватії.

Японці прогнозовано віддали ініціативу суперникам. Як показали попередні матчі на турнірі, другим номером "самураї" грають набагато ефективніше. Перемоги над Німеччиною та Іспанією підтверджують це.

Хорвати мали виходити вперед на початку зустрічі. Іван Перишич вийшов віч-на-віч із воротарем, проте не зміг пробити повз нього.

З часом японці вирівняли гру й навіть повели в рахунку. Перед самою перервою забив Дайдзен Маеда, скориставшись рикошетом у штрафному майданчику балканців.

Хорватія відігралася на старті другого тайму. Свій другий момент Іван Перишич реалізував.

Надалі команди не особливо ризикували, тому вперше на ЧС-2022 арбітр призначив додатковий час.

В овертаймі гра також не змінилася, і все дійшло до першої серії післяматчевих пенальті на мундіалі в Катарі.

Героєм став голкіпер хорватів Домінік Лівакович, який відбив три удари з чотирьох. Перемога 3:1.

Збірна Хорватії в 1/4 фіналу зіграє з переможцем пари Бразилія – Корея.

Зараз ви читаєте новину «Хорватія в серії пенальті пройшла Японію в 1/8 фіналу ЧС-2022». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua