Ексклюзиви
субота, 08 листопада 2008 09:57

Хокейна збірна Росії чекає вибачень від канадської збірної

Генеральний менеджер юніорської збірної Росії Олексій Сасін і головний тренер Володимир Плющев офіційно повідомили оргкомітет "Кубку Виклику", що проходить у Канаді про ганебну поведінку гравців канадської збірної під час гри проти росіян, пише "Спорт-Експрес".

Нагадаємо, та зустріч завершилася великим скандалом, і за 8 секунд до її закінчення збірна Росії пішла до роздягальні. Канадці зі своєї лави облили водою доктора Дмитра Кондрашина, а також допускали в його адресу вислови в нецензурній формі, які супроводжувалися непристойними жестами.

На ці дії ні тренерський штаб канадців, ні головний арбітр ніяк не відреагували. Тепер збірна Росії чекає офіційного вибачення від керівників канадської команди і роз"яснень щодо цього питання оргкомітету турніру.

Зараз ви читаєте новину «Хокейна збірна Росії чекає вибачень від канадської збірної». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути