пʼятниця, 15 березня 2013 16:00

Ханти-Мансійськ. Мартен Фуркад виграв спринт, Артем Прима - 18-й

Артем Прима допустив один промах ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 15 березня, у Ханти-Мансійську (Росія) на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону завершилася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Впевнену перемогу здобув француз Мартен Фуркад, випередивши найближчого переслідувача італійця Лукаса Хофера на 39,6 секунди. Трійку призерів замкнув німець Андреас Бірнбахер з відставанням у 43,8 секунди. Усі призери стріляли без промахів.

Кращим серед українців став Артем Прима, який посів 18-е місце, програвши Фуркаду 1 хвилину 25,7 секунди при одному промаху. Андрій Дериземля з двома промахами був 19-м. В очковій зоні фінішував і Сергій Семенов (38-й), пробігши два штрафних кола.

Біатлон. Кубок світу. Дев'ятий етап. Ханти-Мансійськ (Росія). 14 березня

Чоловіки. Спринт. 10 км, два вогневих рубежі.

1. Мартен Фуркад (Франція) - 24.22,6 (0+0)

2. Лукас Хофер (Італія) - відставання 39,6 (0+0)

3. Андреас Бірнбахер (Німеччина) - + 43,8 (0+0)

4. Крістоф Зуманн (Австрія) - + 53,3 (0+0)

5. Домінік Ландертінгер (Австрія) - + 53,8 (1+0)