понеділок, 02 квітня 2018 12:41

Головний тренер "Динамо" розповів про свої враження від Маріуполя

Хацкевич розповів про гру в Маріуполі. Фото: ФК "Маріуполь"

У 25-му турі чемпіонату України "Динамо" в гостях здобуло вольову перемогу над "Маріуполем" - 3:2. Після матчу головний тренер киян Олександр Хацкевич розповів про свої враження від перебування в прифронтовому місті.

"Враження від Маріуполя? Все добре. Хлопці на гру вийшли в спеціальних майках... Все було чудово! Головне, щоб був мир у нашій країні.

Ясна річ, що результат для господарів незадовільний. Але найголовніше, що футбол вийшов завдяки командам і уболівальникам. Було дуже приємно грати в такій атмосфері. Команди показали, як то кажуть, безкомпромісний футбол.

Завдяки замінам і характеру хлопців у другому таймі вдалося переломити результат матчу.

У першому таймі було відчуття, що ми ніби знаходилися в автобусі. Не було ні руху, ні агресії. Дуже добре увійшов в гру Шапаренко, який віддав гольову передачу і забив прекрасний м'яч. Накачування перед грою не потрібно було робити. Хлопці самі розуміли, що цю гру потрібно вирвати".

Наставник маріупольців Олександр Бабич дав таку оцінку матчу:

"З "Динамо" ми нічого не могли втратити - лише придбати. Придбати в ігровому плані. На полі були дві рівні команди, які не відсиджувалися в обороні. Після матчу я подякував хлопцям. Так, були помилки, але, в цілому, гра вдалася. Футбол повинен був сподобатися глядачам", - цитує Бабича офіційний сайт "Маріуполя".

На матч першого кола "Динамо" до Маріуполя не приїхало і отримало технічну поразку.

Зараз ви читаєте новину «Головний тренер "Динамо" розповів про свої враження від Маріуполя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua