неділя, 01 жовтня 2017 23:09

Хацкевич прокоментував втрачену перемогу в матчі із "Зорею"

"Ми зробили помилок в другому таймі на дві-три гри вперед" - Олександр Хацкевич

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував нічию з "Зорею" (4:4).

"Мені не сподобалася гра моїх підопічних у другому таймі, особливо в обороні. Самовпевненість, безвідповідальність це були або щось інше - розберемося між собою. Але не можна вести 3:0 і втрачати настільки важливі очки.

Говорив хлопцям, що суперник не зупиниться, адже у "Зорі" є характер, тренер, який ніколи не здається. Але моя команда не почула мене, а "Зорі" лише повага за такий другий тайм.

Голи забиваються після помилок, і ми їх зробили в другому таймі на дві-три гри вперед. Але були моменти біля наших воріт і крім епізодів з пропущеними голами", - сказав Хацкевич.

"Динамо" і "Зоря" видали найрезультативніший матч 11-го туру чемпіонату України і першого кола в цілому. Команди на двох забили вісім голів і поділили очки між собою.

Зараз ви читаєте новину «Хацкевич прокоментував втрачену перемогу в матчі із "Зорею"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua