понеділок, 13 січня 2020 12:41

Гвардіола в Англії розбив 4 елітні автівки на кругленьку суму

Гвардіола в Англії розбив 4 елітні автівки на кругленьку суму
Хосеп Гвардіола за 4 років встиг зіпсувати 4 елітні авто. Фото: рейтер

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола під час кар'єри в Англії встиг розбити чотири елітні автомобілі.

Іспанський фахівець вкрай необережно поводиться зі своїми автомобілями. Гвардіола з моменту приїзду в Англію 2016 року встиг "розібратися" з чотирма машинами на суму 460 тис. фунтів. Це Mercedes GLE (80 тис. фунтів), Range Rover (150 тис. фунтів), Bentley GTX700 (200 тис. фунтів) і Mini Cooper, який коштував "жалюгідні" 30 тис. фунтів.

Найкурйозніша історія сталася з Range Rover – Пеп вирішив заправити його бензином, хоча британський гігант мав дизельний мотор, повідомляє британське видання The Sun.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірковий форвард "Барселони" пропустить 4 місяці через травму

Зарплата Хосепа Гвардіоли в "Ман Сіті" складає 15 млн євро на рік. За час роботи в АПЛ іспанець виграв 2 чемпіонати Англії та таку саму кількість разів Кубок країни та Кубок ліги.

Зараз ви читаєте новину «Гвардіола в Англії розбив 4 елітні автівки на кругленьку суму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.07.2012 15:47:51Афанасьич.37.229.3.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Руки прочь от ТВi

12.07.2012 15:31:59DOGOFF95.158.12.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ЯК МОЖНА ТАК НЕЛЮБИТИ КРАЇНУ В КОТРІЙ ТИ ЖИВЕШ

12.07.2012 14:57:24СЕРЫЙ.213.108.178.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какие же Вы ОРАНЖОИДЫ МЕРЗКИЕ , АГРЕССИВНЫЕ,а в общем-то У Б О Г И Е!!!! Брызжете своей слюной вперемежку с ОРАНЖЕВОЙ жёлчью на каждом шагу...А честно работать никогда не пробовали???? Или у вас ,как у вашего фюрера -чистые руки...и длинный раздвоенный и проплаченный язычок???

12.07.2012 23:00:21Соломия46.201.199.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Даунецкие и ПеРдуны как вы достали украинский народ, честное слово, валите в Рассею к Пупкину пока есть еще возможность, скоро терпець урветься.

12.07.2012 22:50:06Соломія46.201.199.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А у вашего ДЕБИЛА-шапкокрада, ХАМА, ЗАВГАРА и его компании чистые руки ?

12.07.2012 15:04:08Norto95.133.43.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Кацапчеку, ти у московії воняй, що взагалі робиш на українському сайті?!

12.07.2012 14:47:13боб 46.98.62.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

постоянное ощущение липкой вонючей грязи от этой власти.

12.07.2012 14:36:18друзі з ТВІ37.55.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хочу відповісти ЛІО та МАКСУ: убогі ви людішки, якщо пишите такі висловлювання. Зверніть увагу на те, як КНЯЖИЦЬКИЙ зверхньо принижує більшу половину народу, що проголосував за ЯНУКОВИЧА. А в прямому ефірі поводить себе як ХАМ, ПАХАН і самий розумний (тобто дубовий), паплюжачи все добре що є в Державі. Одним словом він (воно) ніхто і прізвище його ніяк, а ХАМЛО. І не потрібно списувати прибуття податківців на політику так як РУКИ В НЬОГО ЛИПКІ ДО КОШТІВ, а за такі речі їх потрібно відрубувати по самі локті.

13.07.2012 09:32:11Богдан46.202.83.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Примеры:За Гитлера оч.много голосовало,за Мавроди(МММ) так же,Пиночета,и т.д.Но люди разбираются потом в ошибках,точнее в ОБМАНЕ массовом.И ты,опарыш,смеешь прикрывать свой гнилой фонтан,именем народа?За себя,цуко,пиши.

13.07.2012 08:03:09Володимир178.219.94.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Коли ви вже почнете себе поважати та не продавати себе та Україну яничарам ?

12.07.2012 15:13:16Не важно!!!151.42.107.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Убогий ти! Поцікався, подивись хоч раз програми ТВі., а не проплачені ПеРдунівські.! І досить писати під різними ніками, не пнись, Калашніков уже розрахується.

12.07.2012 15:06:22Norto95.133.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не флуди

12.07.2012 14:34:15помаранч37.55.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хочу відповісти ЛІО та МАКСУ: убогі ви людішки, якщо пишите такі висловлювання. Зверніть увагу на те, як КНЯЖИЦЬКИЙ зверхньо принижує більшу половину народу, що проголосував за ЯНУКОВИЧА. А в прямому ефірі поводить себе як ХАМ, ПАХАН і самий розумний (тобто дубовий), паплюжачи все добре що є в Державі. Одним словом він (воно) ніхто і прізвище його ніяк, а ХАМЛО. І не потрібно списувати прибуття податківців на політику так як РУКИ В НЬОГО ЛИПКІ ДО КОШТІВ, а за такі речі їх потрібно відрубувати по самі локті.

13.07.2012 09:38:18Богдан46.202.83.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

У них-руки хотябы есть.А у тебя 4 ноги,парнокопытное-на холодец отрубить,и зубы повыбивать,что б при минете людей не травмировал.Этим и прокормишься.

12.07.2012 16:24:08восточный178.95.171.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

хамло пахан рыг доуны и.тд это наша власть во главе))))

12.07.2012 14:02:31ЛИО93.74.93.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Нужно собирать на защиту народ у студии. Или редакции. Где это? Ребята, я уже пенсионерка, но приду.

12.07.2012 13:40:4977793.74.53.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

уже валить этих голубцов давно пора!!!

12.07.2012 13:40:09макс159.160.216.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

ГлавныйЗЕК страны вместе с Донецкими урками -бандюковичами решили закрыть телеканал.Это готовилось к приезду Путина.

12.07.2012 13:38:51ПР31.41.71.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

это все работа хорошковского ,перед выборами зачищают информационное поле ,оставляя только свое - брехливое !

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути