понеділок, 23 жовтня 2017 20:11

Гравець "Зорі" забив м'яч з центру поля

Півзахисник "Зорі" Олександр Андрієвський, права на якого належать київському "Динамо", провів неймовірний поєдинок у Маріуполі проти команди Олександра Бабича.

Олександр Андрієвський відзначився хет-триком у матчі проти “Маріуполя”

У першому таймі 23-річний хавбек забив чудовим ударом зі штрафного, а трохи пізніше добив м'яч у ворота після невдало виконаного пенальті у виконанні Гречишкіна.

А в другій половині зустрічі Андрієвський відібрав м'яч у Тотовицького в центральному колі і без роздумів вистрілив по воротах Худжамова. Воротар "Маріуполя" не очікував такого і не встиг повернутися на свою позицію.

У підсумку "Зоря" перемогла "Маріуполь" з рахунком 5:2. Але м'яч Андрієвського не єдиний красивий гол в турі.

Півзахисник "Карпат" Сергій Мякушко відзначився неймовірним ударом в матчі проти "Ворскли". Футболіст львівської команди забив переможний гол у грі.

На 82-й хвилині за рахунку 0:0 гості отримали право на штрафний, який бездоганно і виконав 24-річний хавбек. М'яч, пущений з фантастичною силою, буквально влетів у дев'ятку воріт Ткаченка.

Півзахисник "Вереса" Євген Морозенко відзначився красивим м'ячем в матчі проти "Олександрії" на виїзді. Команди зіграли внічию - 1:1.

У центральному матчі 13-го туру прем'єр-ліги "Динамо" і "Шахтар" зіграли внічию - 0:0.

Зараз ви читаєте новину «Гравець "Зорі" забив м'яч з центру поля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua