середа, 16 червня 2021 18:15

Гол-красень одноклубника Малиновського допоміг збірній Росії здобути першу перемогу на Євро

Олексій Міранчук грає за "Аталанту" із літа 2020 року. Фото: Reuters

У матчі другого туру Євро-2020/21 збірна Росії мінімально перемогла Фінляндію - 1:0.

Що потрібно знати про матч у Санкт-Петербурзі?

Арбітр скасував швидкий гол фінів. На початку матчу забив Йоель Пог'янпало, але суддя скасував гол після підказки арбітра ВАР, який зафіксував офсайд.

Перевага росіян. Господарі поля мали територіальну та ігрову перевагою. Фіни грали другим номером від оборони.

Командам удавалося краще заважати супернику, ніж грати самим

Одноклубник Малиновського вирішив долю матчу. Півзахисник "Аталанти" Олексій Міранчук завдяки індивідуальній майстерності забив єдиний гол у матчі наприкінці першого тайму.

Фіни мали проблеми з позиційною атакою. Гостям удавалося стримувати суперника за нічийого рахунку, а коли самому потрібно було атакувати – виникли проблеми. У позиційній атаці в Фінляндії нічого не виходило. Росіяни були ближче до другого м'яча, ніж гості до нічиєї.

Слабка гра Тему Пуккі. Лідер збірної Фінляндії нічого особливого не показав і був замінений у середині другого тайму.

Матч до першого голу. На полі було більше боротьби, ніж футболу. Командам удавалося краще заважати супернику, ніж грати самим. Якість гри була не найкращою. Обидві команди створили не так багато моментів. Хто забив першим, той і переміг.

В іншому матчі групи Бельгія гратиме проти Данії.

У наступному турі Росія зіграє проти Данії, у Бельгії гратиме проти фінів.

17 червня збірна України зіграє у своєму другому турі проти Північної Македонії. Початок гри о 16:00.

Зараз ви читаєте новину «Гол-красень одноклубника Малиновського допоміг збірній Росії здобути першу перемогу на Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua