неділя, 01 лютого 2009 00:29

Голкіпер МЮ встановив воротарський рекорд

Воротар "Манчестер Юнайтед" Едвін ван дер Сар у матчі 28-го туру Прем"єр-ліга проти "Евертона" (1:0) встановив рекорд чемпіонатів Англії за тривалістю "сухої серії". Зберігши свої ворота на замку в перші 73 хвилини, голландець побив рекорд голкіпера ФК "Редінг" Стіва Дета, який відстояв на нуль 1103 хвилини в сезоні-1978-79, повідомляє AP.

Довідка від "Gazeta.ua":

У матчі минулого туру з "Вест Бромвічем" (5:0) він встановив новий рекорд "сухих воріт" у Прем"єр-ліги (1034 хвилини поспіль), побивши досягнення голкіпера "Челсі" Петра Чеха.

Початок зустрічі ніяк не сприяв до голевої тиши, проте якщо у воротах МЮ грав великий та жахливий ван дер Сар, то у воротах "Евертона" потів екс-голкіпер "червоних дияволів" Тім Ховард.

24-Й ТУР

"Манчестер Юнайтед" — "Евертон 1:0
Гол: Роналду, 44-пен

Манчестер Юнайтед: ван дер Сар, Г.Невілл (Браун, 56), Відіч, Фердінанд, О"Ши, Каррік, Роналду, Флетчер (Гіггз, 75), Парк, Бербатов, Тевес

Евертон: Ховард, Хібберт, Ягелка, Лескотт, Бейнс, Осман, Артета, Ф.Невілл, Пієнар, Феллаїні (Анічебе, 68), Кехілл

"Газета.ру"
Зараз ви читаєте новину «Голкіпер МЮ встановив воротарський рекорд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua