пʼятниця, 16 грудня 2011 17:37

Георгій Зантарая став переможцем етапу Гран-прі з дзюдо

Сьогодні, 16 грудня, у Циндао (Китай) завершився перший день етапу Гран-прі з дзюдо. Українець Георгій Зантарая став переможцем у ваговій категорії до 60 кг. Георгій переміг китайця Чена Чаочао, австралійця Амії Дікінса, німця Тобіаса Енглмайера, у півфіналі - француза Іссама Нура і у фіналі японця - Наохіса Такато.

Сергій Дребот (до 66 кг) посів третє місце, поступившись у півфіналі майбутньому переможцю - росіянину Аліму Гаданову.

У жіночому турнірі першість здобули бельгійка Шарлін Ван Сник (до 48 кг), Бундма Мунхбаатар з Монголії (до 52 кг), кореянка Чжан Ді Кім (до 57 кг). Українка Олександра Старкова (до 52 кг) програла першу сутичку німкені Ромі Тарангул.

Дзюдо. Гран-прі. Циндао (Китай). 16 грудня

Чоловіки.

До 60 кг.

1. Георгій Зантарая (Україна)

2. Наохіса Таката (Японія)

3. Іссам Нур (Франція) і Елдос Сметов (Казахстан)

До 66 кг

1. Алім Гаданов (Росія)

2. Томаш Ковальські (Польща)

3. Сергій Дребот (України) і Дімітрі Драгиня (Франція)

Зараз ви читаєте новину «Георгій Зантарая став переможцем етапу Гран-прі з дзюдо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua