неділя, 10 лютого 2013 12:40

"Гамбург" показав "Шахтареві" як перемогти "Боруссію"
8

Футболісти "Гамбурга" завдали розгромну гостьову поразку дортмундській "Боруссії" в матчі 21-го туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч, що відбулася в суботу на стадіоні "Сігнал Ідуна Парк" у Дортмунді, завершилася з рахунком 4:1.

Першими вийшли вперед господарі: на 17-й хвилині відзначився Роберт Левандовський. Однак потім гості переламали хід поєдинку і забили чотири рази: по дублю оформили латвійський форвард Артем Руднєв (18, 62) і південнокорейський нападник Сон Хен Мін (26, 89).

"Гамбург" набрав 31 очко і вийшов на проміжне 5-е місце у турнірній таблиці.

"Боруссія", яка перервала свою чотириматчеву переможну серію, з 39 балами розташувалася на 2-й сходинці, відстаючи від лідера бундесліги "Баварії" на 12 очок.

У наступному турі 16 лютого команда Торстена Фінка знову поміряється силами з чинним чемпіоном Німеччини, зустріч пройде в Гамбурзі, повідомляє Р-Спорт.

Додамо, що 13 лютого "Боруссія" зіграє з донецьким "Шахтарем" на "Донбас Арені" перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Боруссія Д - Гамбург 1:4 (1:2, 0:2)

Голи: 1:0 - 17 Левандовскі, 1:1 - 18 Руднєв, 1:2 - 26 Сон Хен Мін, 1:3 - 62 Руднєв, 1:4 - 89 Сон Хен Мін.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Ф. Сантана, Пішчек (Гундоган, 66), Хуммельс, Гетце, Кель (Шибер, 65), Блашчіковскі, Бендер, Шахін, Ройс, Левандовскі.

Гамбург - Адлер, Дікмайер, Брума, Вестерманн, Аого, Шелбред (Алі Арслан, 74), Рінкон, ван дер Варт (Райкович, 63), Янсен, Сон Хен Мін (Качар, 90), Руднєв.

Попередження: Аого (22), ван дер Варт (31), Гетце (82).

Вилучення: Левандовскі (31), Брума (60).

Зараз ви читаєте новину «"Гамбург" показав "Шахтареві" як перемогти "Боруссію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua