четвер, 25 вересня 2008 18:58

Футболіст забив гол і помер

Футболіст німецького клубу "Майнц Дітіб Тюркгюджю" Уфук Аккайнак помер відразу після того, як засмутив воротаря суперників.

25-літній гравець, автор голу в першому таймі матчу однієї з нищих ліг Німеччини проти команди "Віллі Ваккер", на 43-тій хвилині втратив свідомість і впав на газон. Лікарям не вдалося врятувати життя Аккайнаку.

Протягом 90 хвилин медики боролися за життя нападаючого "Майнца" просто на полі, але їхні зусилля не принесли успіху. Причиною смерті футболіста став серцевий напад.

Нещасний випадок відбувся за рахунку 2:0, другий гол у ворота "Віллі Ваккер" забив саме Аккайнак.

sport.oboz

sport.oboz

Зараз ви читаєте новину «Футболіст забив гол і помер». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua